8 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 monet: Znaczenie i opis karty

8 monet nazywana jest też 8 denarów. Cel będzie wymagał ogromu samozaparcia oraz nużącej pracy. Człowiek bez przerwy udoskonala się i pogłębia swoją wiedzę, spożytkowuje całą energię, aby zrealizować cel. Nie jest to łatwe. 8 monet pokazuje, iż człowiek koncentruje się na działaniu, przygląda się oraz analizuje każdy krok, doskonali się. Otacza go zrozumienie tego, iż nikt nie dostrzeże jego wysiłku, jeżeli nie zdobędzie celu. Dlatego z dbałością opracowuje każdy detal. Karta może pokazywać nadciągający projekt, który będzie wymagał całkowitego zaangażowania i przeznaczenia dużej ilości czasu.

8 monet: związek

8 denarów w miłości oznacza, że jest to okres nużącej i trudnej pracy. Pojawiają się rozmyślania. Jedno z partnerów może usunąć się na bok po to, by pomyśleć nad relacją. Pragniemy wziąć stery w swoje ręce i zdecydować o dalszym losie relacji, wziąć na barki konsekwencje. Równie dobrze partner może być osobą, która pragnie przyjąć to na siebie.

Karta 8 monet: czas

Ósemka denarów może oznaczać przełożenie ważnego wydarzenia na inny termin np. ślub, randka. Nierzadko przepowiada zdobycie nagrody za zrealizowaną pracę. Spore prawdopodobieństwo zdobycia wysokiego spadku, odszkodowania, niewielkiego upominku. Karta pokazuje również ruch monotonny, powtarzalny co może symbolizować rehabilitację albo powiązanie ze sportem.

Karta 8 monet w miłości

W sytuacji gdy spotkaliśmy się z obiektem zainteresowania, który nie kontaktuje się tygodniami – 8 monet nie przepowiada niczego dobrego. Jedyne, na czym się koncentruje to praca i obowiązki. Wszystko zależy od charakteru spotkania. Jeżeli była w nim chemia – brak odpowiedzi będzie tymczasowy. Jeśli zaś było nudno – nic z tego nie będzie.

Tarot 8 monet spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie mocno stąpać po ziemi. Ponadto, jest bezpośrednia, a złożoną obietnicę traktuje odpowiedzialnie. Rzuca się w wir pracy. Jej myśli ograniczają się zwykle do zadań, które musi zrealizować. ósemka denarów ukazuje, że charakteryzuje ją sumienność.

8 monet: tarot finanse

Osoby niezatrudnione powinny prędko otrzymać posadę. Dla osób pracujących jest to czas pracy na najwyższych obrotach, doskonalenia się, podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Myślami będziemy w pracy i mocno skoncentrujemy się na rzetelnym wypełnianiu obowiązków.

Karta dnia 8 monet

8 monet radzi, by pozostać niestrudzonym. Wytrwale dążyć do celu i nie pozwolić się złamać. Możemy stać się specjalistami, jeżeli tylko poświęcimy wyjątkowo wiele energii, czasu na doskonalenie się oraz zdobywanie. W skrócie-trening czyni mistrza.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.