10 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

10 monet: Znaczenie i opis karty

10 monet nazywana jest także 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony zupełnie. Jego wszystkie pragnienia, plany oraz cele zostały wykonane. Wspaniale nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do zmartwień. Wprost odwrotnie. Nastał czas, w którym nic nam nie brakuje. Doceniamy świat, który nas otacza oraz zachwycamy się pozornie nudną codziennością. Zauważamy niepozorne nuty smakowe, cieszymy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla standardowej jednostki. 10 monet sugeruje pomyślność we wszystkich obszarach życia.

Tarot 10 monet spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie promieniowała chęcią oraz możliwościami stworzenia ciepła domowego. Chce, żeby wszyscy członkowie czuli się dobrze. Chce, aby w domu pojawiła się miłość oraz wyrozumiałość. Może również przejawiać cechy nadopiekuńczości, co objawia się zbyt dużą troską lub poświęceniem dla potomstwa.

Karta dnia 10 monet

10 monet prosi, żeby człowiek spostrzegł podarunki od losu i był wdzięczny za perspektywy, które napotyka na swojej drodze. Należy uwierzyć, że jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat odpłaci się za naszą mocną wiarę.
Im częściej o czymś marzymy, im silniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, że będzie to nam dane. Tak działa prawo przyciągania.

10 monet: tarot finanse

Pomyślny etap. Pieniądze zyskają solidny fundament. Stała posada w bardzo dużej, dobrze prosperującej firmie, pomoc ze strony bogatej rodziny, zwrot inwestycji lub też zainwestowanie w coś, co okaże się niezwykle zyskowne.

Karta 10 monet: czas

Nadchodzą 2 typy wydarzeń – rodzinne oraz te związane z finansami. Imprezy rodzinne takie jak komunia, urodziny, ślub to momenty, które wskazuje dziesiątka monet. Jednakże możliwe jest jeszcze dostanie spadku bądź inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

Karta 10 monet w miłości

Osoby samotne mogą liczyć na stworzenie udanego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie albo pewne z tych cech: bogactwo, chęć stworzenia rodziny (często licznej), chęć zagwarantowania bezpieczeństwa materialnego i pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

10 monet: związek

10 denarów mówi, że relacja oparta będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, uzyskamy bezpieczeństwo finansowe. Może zdarzyć się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wprost sensem życia. Co ciekawe los przyniesie pomyślność i pozytywne momenty dla związku. To idealny moment na postaranie się o dzieci. Karta symbolizuje powiększenie się rodziny.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.