4 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

4 buław: Znaczenie i opis karty

4 buław nazywana jest także 4 kijów lub 4 pałek. Odzwierciedla niezmienność oraz harmonię. Wniesione zabiegi w końcu przynoszą namacalne efekty. Stanowią swego rodzaju stabilne podłoże do następnych zmagań. Dzięki widocznym wynikom wniesionego trudu człowiek czuje stabilność oraz spokój. 4 buław zwraca uwagę na to, żeby nie snuć marzeń, tylko zamieniać je na rzeczywiste działanie. W przeciwnym wypadku wielce prawdopodobne jest, że już definitywnie pozostaną tylko wytworem ludzkiego umysłu. Jest swego rodzaju przyjacielem, który namawia oraz motywuje – działaj! Nadszedł już odpowiedni moment. Na co czekasz?

Tarot 4 buław spotkanie

Prawdopodobne napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Po prostu może to być dusza towarzystwa ewentualnie osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba wchodząca w skład komitetu w szkole.

Karta 4 buław w miłości

W skrócie – radosne chwile, rozrywka, dobry okres. Nie tylko dla osób znajdujących się w związku, lecz też dla tych, którzy cały czas poszukują drugiej połówki. Karta radzi, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w szczęśliwy związek z tego względu, że karta obiecuje szczęście. Odpowiedni moment na stworzenie związku.

Karta 4 buław: czas

Nie ma czasu na stagnację. Cały czas będzie się coś działo, lecz w korzystnych aspektach. Karta 4 pałek pokazuje, że jest to czas eksplorowania nowych życiowych dróg. Powinniśmy mocno skupić się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Karta dnia 4 buław

Jako karta dnia ukazuje bardzo dużo pozytywnych chwil. Jako porada uczy, by celebrować osiągnięcia. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Osiągnięcia innych są tak samo ważne, jak własne, dlatego je też powinno się odpowiednio świętować. Powinno się zacząć cieszyć się z pozytywnych efektów.

4 buław: związek

Dla stałych relacji ukazuje stabilizację oraz trwałość. Osoby samotne zaś powinny spotkać nowe osoby, bo 4 kijów reprezentuje szansę na powodzenie w sprawach sercowych. Będzie to okres radosnych, satysfakcjonujących, emocjonalnych spotkań. Jest to pomyślna karta. Jednakże znaczenie jej w życiu może być niekonwencjonalne – możliwe, że niedługo znajomy zdecyduje się na ślub?

4 buław: tarot finanse

W pracy zdarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans albo po prostu kurs ukończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada zakończenie jakiegoś projektu, którego rezultatem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może też zapowiadać, iż trudności pozostaną z tyłu i czeka nas udany wypoczynek.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *