Król buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król buław: Znaczenie i opis karty

Król buław nazywany jest również królem pałek lub królem kijów. Jako rządzący człowiek pragnie odmienić dotychczas obowiązujące reguły oraz normy na rzecz wdrożenia własnych przeświadczeń. Posiada silną ochotę posiadania kontroli nad resztą osób i środowiskiem, w którym przebywa. Król buław wie, w jaki sposób umotywować własne stanowisko z tego powodu bez problemu przychodzi mu nakłonienie innych do zmiany postępowania bądź systemu wartości. Oczywiście na takie, które król pałek uznaje za racjonalne. Król kijów pragnie być widoczny. Jest pewny siebie oraz posiada energię konieczną do dokonywania zmian. Dlatego tak łatwo przychodzi mu wywieranie wpływu na innych.

Karta Król buław w miłości

Król buław sugeruje, że mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Przydarzą się okazje do zawierania nowych znajomości. Karta ukazuje też, iż warto podjąć ryzyko. Jesteśmy teraz zbyt skupieni na życiu zawodowym. Co może zakończyć się zupełnym wyłączeniem nas ze sfery miłosnej.

Karta Król buław: czas

Sytuacje, które będą miały miejsce, zbliżą nas do osiągnięcia celu. Trzeba wykorzystać okazje oraz nie pozostawać bezczynnym. Jest to okres odkrywana prawdy. Jeżeli egzystowaliśmy w świecie marzeń, to król buław sprowadzi nas na ziemie. Ujrzymy czarno na białym, jakie życie jest w rzeczywistości, tu nie ma miejsca na przejawy fantazji.

Tarot Król buław spotkanie

Na naszej drodze pojawi się mężczyzna wyróżniający się wywołaniem uznania wśród ludzi. Cechuje się nadpobudliwością i byciem wsparciem dla innych. To cudowna cecha charakteru. Przypuszczalnie będzie pracować na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor lub też kierownik.

Król buław: związek

W końcu zaistnieją takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy kategorycznie zaangażują się w sprawy dotyczące związku. Ujawnią się dobre uczucia takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotów pracować nad relacją, jeżeli okaże to się niezbędne.

Król buław: tarot finanse

W przypadku wyłonienia się pomysłu na otwarcie swojej firmy powinno kierować się postępowaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako godną naśladowania. Nie działać w sposób impulsywny, bez głębszego przeanalizowania i dociekliwego przemyślenia za i przeciw. Istnieje także szansa znalezienia schowanych zdolności, które przełożą się na dochodowe zarobki.

Karta dnia Król buław

Król kijów sugeruje, że polepszenie sytuacji nie nastąpi samoistnie. Należy podjąć inicjatywę. Bierność jeszcze nigdy nie doprowadziła do zwycięstwa. W dniu dzisiejszym powinno się zrealizować cel. Jednak nie można tego dokonywać idąc po trupach do celu. Król kijów może pokazywać, że staliśmy się dla kogoś kimś motywującym do działania.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *