2 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 monet – wydarzenia – miejsce – przyszłość

2 monet: Znaczenie i opis karty

2 monet nazywana jest także 2 denary. Karta ukazuje, iż mocno utrwalone wzorce stosowane są, by czerpać z nich własne korzyści. Człowiek nie jest w stanie się skupić, gdyż wziął na swoje barki wiele zadań do zrealizowania. Chciałby zająć się nimi w tym samym czasie. Nie może zobaczyć co dzieje się w jego środowisku. To ukazuje, jak mocno skoncentrowany jest na zrealizowaniu kilku celów. 2 monet pragnie zwrócić naszą uwagę, że wyłącznym wyznacznikiem naszych umiejętności są wyzwania. Jedynie one są w stanie ukazać, ile tak naprawdę jesteśmy w stanie zrobić. Karta przypomina o mocy drzemiącej w człowieku. W nieodległym okresie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który plan jest istotny. Właściwym sposobem, by odpowiedzieć na to zapytanie, jest wykorzystanie czasu do przemyśleń. Zmiany są niezbędne.

Karta 2 monet: czas

Wystąpią zdarzenia, które wymuszą obowiązek dokonania wyboru. Pojawią się dwie opcje. Może to być przeprowadzka na wieś bądź do miasta, zmiana pracy na umysłową lub też fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc finansowa w zamian za prace porządkowe.

2 monet: związek

Niezdecydowanie i dwie możliwości do wyboru. Niejednokrotnie trzeba podjąć jakąś decyzję. Może oznaczać żonę oraz kochankę. Obie mogą być równie dobre i z trudem przychodzi zrezygnowanie z jednej. Karta radzi, że musimy otworzyć się oraz zaakceptować zmiany albo wyzbyć się niedomówień w związku.

Karta dnia 2 monet

2 monet sugeruje, że powinno się podążać za intuicją. Zamiast roztrząsać, co jest lepsze, powinniśmy posłuchać głosu serca. On nas odpowiednio pokieruje. Nie powinno się sugerować się rozsądkiem. Dzisiaj mogą pojawić się huśtawki nastroju.

Karta 2 monet w miłości

2 denarów odnosi się w kontekście żonglowania emocjami. Osoba, z którą się zobaczymy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy odpowiednim obiektem uczuć. Możliwe jest to, że równocześnie spotyka się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. Wreszcie może chodzić jedynie o to, że nie zamknęła poprzedniego rozdziału miłosnego i nie umie rozpocząć nowego etapu.

Tarot 2 monet spotkanie

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie wyróżniała się brakiem czasu. Poinformuje nas, iż rozmyśla nad istotną kwestią. Może też poprosić nas o radę, ponieważ stara się rozwiązać problem. Poznamy ją po poważnym podejściu do finansów, lekkomyślności i chwiejności.

2 monet: tarot finanse

Zjawią się trudności. Duża możliwość na kłopoty pieniężne w postaci zaciągniętych pożyczek bądź też dużych wydatków, braku oszczędności albo tendencje do marnotrawienia pieniędzy. W sferze zawodowej dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 monety, pojawią się dwie różne szanse. Ukaże się to np. w postaci telefonu zawiadamiającego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście będą to 2 równie dobrze prosperujące firmy. Ciężki wybór.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.