As kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

As kielichów: Znaczenie i opis karty

As kielichów nazywany jest również as pucharów. Symbolizuje głównie emocje, które nareszcie dotrą do człowieka. Mogą być zarówno negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta szansy, także trzeba pomyśleć, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można poprawić? Może o czymś dawno fantazjowaliśmy a wreszcie okoliczności będą sprzyjać, by wdrożyć zamiar w życie? Niejednokrotnie zwiastuje rozpoczęcie nowej relacji. Wywrzemy dobre wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Z tego powodu as kielichów jest okazją na nową miłość. Jednak od nas zależy czy pragniemy zacząć nowy etap w życiu.

As kielichów: związek

Często pokazuje na wkroczenie relacji na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie lub też decyzja dotycząca posiadania potomka. Karta oznacza odnowienie się uczuć, dlatego możemy oczekiwać romantycznych wyznań, randek, podarunków. Generalnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co spowodowało, że pokochaliśmy tę osobę.

Karta As kielichów w miłości

As kielichów pokazuje, iż będziemy mieć powodzenie. Pytając o określoną osobę odpowiedź jest łatwa – jest nami zainteresowana. Co więcej, zjawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszankę różnorodnych emocji.

As kielichów: tarot finanse

As pucharów oznacza pracę pełną satysfakcji, zamiłowania, kreatywności. Możemy odczuć, iż jesteśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w pozytywnej atmosferze. Warunki będą sprzyjać, jeśli chodzi o otworzenie swojej działalności. Może to się przejawić poznaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym bądź okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

Karta dnia As kielichów

Pojawi się szansa na przeżycie czegoś emocjonującego. To wydarzenie sprawi, iż nasze życie nabierze jasnych barw. Z tego powodu konieczne jest, aby być otwartym na wszelakie sugestie. W przeciwnym przypadku ominie nas coś niesłychanego! Dziś jest pomyślny dzień na zakończenie kłopotów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, pożegnanie konfliktu. To okres, w którym najskrytsze fantazje mogą stać się rzeczywistością!

Karta As kielichów: czas

As kielichów mówi o momentach, które będą wzniecały w nas emocje. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, niespodziewane podarunki, spotkania z przyjaciółmi, na których sporo się dzieje. Może to być też rozpoczęcie kariery, która dostarcza nam wielu emocji lub skok na bungee dostarczający adrenaliny.

Tarot As kielichów spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się ogromem przenikających przez nią emocji. Posiada dziecięce, dobroduszne serce. Jest uczynna, pragnie pomagać. As kielichów to karta uczuć może więc aktualnie z kimś się spotykać i mówić nam o drugiej osobie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.