9 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 buław: Znaczenie i opis karty

9 buław nazywana również 9 kijów lub 9 pałek. Niedługo trudności miną, co jest pokrzepiające. Najważniejsza okaże się obserwowanie czy nic nie jest w stanie zabarykadować drogę do celu. Niewielki błąd może skutkować niemożliwością zrealizowania zamierzonego pomysłu. Z tego powodu ostrożność jest nieodzowna w tym czasie. Człowiek ma także świadomość, że fantazja się ziszcza. Może zdawać się właściwie na wyciągnięcie ręki. Jednakże warto zostać czujnym, aby się nie potknąć w finalnym momencie. 9 buław oznacza również, iż nieodzowne będzie zregenerowanie sił oraz wykorzystanie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko przypomina, jak dużo przeżyliśmy oraz jak daleko udało nam się dojść, ale też daje nadzieję, ponieważ wskazuje, iż mało drogi nam zostało do celu podróży.

9 buław: tarot finanse

9 pałek sygnalizuje kryzys zawodowy. Człowiek ma wrażenie, że praca go wykańcza. Przeciążenie pracą. Możliwe, że w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o ogromnym sercu dla spełnienia szlachetnego uczynku?

Karta dnia 9 buław

Zalecana przezorność i rozwaga we wszystkich sferach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z nakładów niespożytkowanej energii. Ostatki jej powinny zostać wykorzystane, jeżeli nadejdzie taka potrzeba.

Karta 9 buław: czas

Nowa sytuacja, która okaże się ciężarem nie do udźwignięcia. Możemy odnieść porażkę starając się sprostać trudnościom. Może to być zdarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie znajdujemy rozwiązania, ani też nie mamy wystarczającej wiedzy, aby dojść do sedna sprawy. 9 buław wskazuje, iż ujawni się wstręt do nabrania motywacji, by zmierzyć się z problemami.

Tarot 9 buław spotkanie

Osoba, która stanie nam na drodze, będzie cechowała się inwencją. Poznamy ją po wielkości życiowego doświadczenia. Z pewnością wiele przeżyła. Może to być policjant, który widział rzeczy nieosiągalne dla zwykłego obywatela.

9 buław: związek

Nie jest to pozytywny moment dla relacji. Prawdopodobne jest, że będą powracały przykre emocje wywołane trudnymi przeżyciami np. mocna obawa przed zranieniem, nieufność. Mimo, iż zostawiliśmy je w przeszłości nawet kilka lat temu i tak powrócą. 9 pałek często oznacza piętrzące się zatargi.

Karta 9 buław w miłości

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na radość oraz rozpoczęcie świeżej relacji. Cały czas pojawiające się lęki potrafią wybić z głowy pomysł utworzenia relacji. Człowiek preferuje utrzymać pozycję obronną oraz przeciwdziałać ponownym ciężkim przeżyciom. To nie pomyślny etap choćby na zawarcie znajomości! Należy skupić się na sobie oraz zadbać o samouzdrowienie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.