9 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

9 mieczy: Znaczenie i opis karty

9 mieczy przedstawia wagę ciągłego napięcia w życiu człowieka. Pojawił się on w wyniku tego, że wzięliśmy na siebie za wiele. Myśleliśmy, że uda nam się połączyć ilość obowiązków z odpornością psychiczną i wystarczy sił na zwalczenie problemów. Tak się jednakże nie wydarzyło w związku z czym towarzyszy nam silny niepokój. Zastanawiamy się, co będzie dalej. Analizujemy najmniejsze szczegóły, które doprowadzają nas do zetknięcia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa wypełniona jest wszechogarniającym poczuciem pecha. Człowiek oczekuje najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, iż wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem realnym. Tragedie odtwarzane w naszej głowie jedna za drugą, jedynie tam zostaną.

Karta dnia 9 mieczy

Nie należy zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek potrafi dać pocieszenie. Opowiedzenie komuś o własnych kłopotach może przynieść nie tylko ulgę, lecz także rozwiązanie problemu. Naturalnie istotne, aby empatia była integralnym elementem jego osobowości. 9 mieczy prosi, żeby kontrolować swoje myśli, bo to one są przyczyną bólu.

Karta 9 mieczy: czas

Nadchodzą chwile, które uniemożliwią nam doznania chwili spokoju. Trzeba spodziewać się niekorzystnych wieści, życia w nieustającym napięciu. Nieustannie będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bez przerwy. My z kolei musimy stawiać im czoła bez odpoczynku.

9 mieczy: związek

Karta wskazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w czułość. Co najmniej jedno z partnerów wymaga uczucia, życzliwości, miłości. Może pojawić się też poczucie tęsknoty oraz samotności w związku. 9 mieczy pokazuje na to, że prędzej czy później związek się skończy. Możliwe, że nie da się go uratować.

Tarot 9 mieczy spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie głównie przytłoczona problemami. Dlatego też może opowiadać nam o swoich kłopotach, aby choćby na moment zrzucić z siebie natłok obowiązków. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga natężonego wysiłku intelektualnego.

Karta 9 mieczy w miłości

9 mieczy pokazuje na to, iż pojawia się natłok negatywnych myśli. Powracanie do momentów bólu nie jest w ogóle budujące. Podejście do przypuszczalnego związku na zasadzie „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „na pewno mnie skrzywdzi” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Najlepiej natychmiast wycofać się z takiego związku.

9 mieczy: tarot finanse

Sytuacje przyjmą złożony przebieg. Może to się uzewnętrznić długami, których spłacenie nie jest takie proste. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy powiązane choćby z problemami w pracy. Jako osoba bez pracy możemy mieć kłopot ze znalezieniem posady. Pojawią się sytuacje, z których ciężko się wygrzebać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *