6 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 buław: Znaczenie i opis karty

6 buław nazywana jest również 6 kijów lub też 6 pałek. Wyczuwalny triumf po wygranej walce. Człowiek mógł borykać się ze swoimi ułomnościami lub niektórymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył trudy. Osiągnięcie celu skończyło się sukcesem. Nareszcie może liczyć na moment wytchnienia oraz rozkoszować się sukcesem. Często uwidacznia się pewność siebie, poczucie dumy. Przezwyciężonymi przeszkodami mogły być chociażby złe uczucia po traumatycznym wydarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, żeby nareszcie osiągnąć spokój ducha. Karta 6 pałek powoduje, iż człowiek stwarza wokół siebie szczególną aurę, wręcz czuć od niego magnetyzm, któremu trudno się oprzeć. Dostrzegamy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, iż to osoba, którą należy naśladować.

6 buław: związek

Dla par sukces może odnosić się do skończenia kłótni. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelkie trudności. 6 kijów może ukazać się pomyślnymi wieściami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

Karta 6 buław: czas

W tym czasie nieodłącznie będzie towarzyszyła nam zarówno chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się wiele pozytywnych momentów i przyjdą do nas przychylne wiadomości. Pomyślny skutek może dać choć pierwsze miejsce w konkursie.

Karta 6 buław w miłości

Sukces, który może się uzewnętrznić w wieloraki sposób: podbicie serca, stworzenie spełnionego małżeństwa, podporządkowanie partnera (może poczuć się urażony. Jest to pomyślny etap dla singli. Dla par pokazuje się znacząca wskazówka. Karta doradza, aby zastanowić się, czy sukces jest korzystny dla obydwojga. Czasem nie stawia to partnera w negatywnym świetle?

6 buław: tarot finanse

6 buław wskazuje na zwycięstwo. Uzmysławia, że pewne sprawy zakończą się pozytywnie. Uzyskanie nowej posady, awans, wyższe stanowisko, premia, uznanie przełożonego, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

Karta dnia 6 buław

Jest to pomyślny etap na wyznaczenie celu i sumienne zmierzanie do niego. 6 pałek zapowiada pomyślność. Wskazane jest, aby zatroszczyć się o optymistyczne nastawienie. Skutkiem tego będzie utrzymująca się motywacja do działania. Szkoda, by negatywny nastrój przyczynił się do klęski. Trzeba temu zapobiec. 6 kijów pokazuje również, by człowiek nauczył się czerpać zadowolenie z tego, iż ma dobrą reputację. Nie ma nic bardziej wzmacniającego, że ktoś zobaczył w nas cudowną osobowość.

Tarot 6 buław spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze to taka, która osiągnęła sukces. Zwraca na siebie uwagę, więc może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Również może zwiastować laureata loterii, który stał się majętny z dnia na dzień.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *