5 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

5 buław: Znaczenie i opis karty

5 buław nazywana jest także 5 kijów albo 5 pałek. Karta pokazuje batalię oraz wtórującą jej konfrontację. Człowiek zmuszony będzie obstawać przy swojej racji i chronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to wnikliwej obserwacji swoich działań oraz przyjęcia właściwej strategii, czyli dostosowania się do obecnie panujących okoliczności. Sęk w tym, aby odnaleźć sposób na ochronę wartości bliskich sercu. Niezbędne okaże się zmierzenie z przeciwnościami losu. Symbolika 5 buław może przyjąć nieco inną postać – uczuciową. Niektóre osoby mogą odczuwać bezmiar sprzecznych emocji, pęknięte serce. Nie będzie to miłe uczucie.

5 buław: tarot finanse

Silna konkurencja. Możliwe, że ambitny oraz kompetentny pracownik będzie usiłował za wszelką cenę przegonić nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego też warto staranniej przyjrzeć się działaniom znajomym z firmy. 5 kijów może wskazywać jedynie na trud w miejscu pracy w postaci obciążających pionierskich projektów lub nadgodzin. Prawdopodobna jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc przystosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych zwyczajów nie jest łatwym doświadczeniem.

Karta dnia 5 buław

Trzeba wykazać własną wytrzymałość psychiczną. Zakończenie konfliktu, zawarcie ugody to dość możliwy scenariusz dla 5 buław. Karta doradza również, aby zastanowić się, co właściwie jest intencją naszej walki i czy jesteśmy przekonani, że jest to warte wysiłku. Wskazuje na to, by przyczyna starań był racjonalną decyzją.

Karta 5 buław w miłości

Nie jest to pozytywny okres dla samotnych osób. Próba wejścia w relację może być zanadto ciężka. Może to być irytujące, zważając uwagę na to, iż właśnie teraz staniemy się nadzwyczajnie atrakcyjni.

Karta 5 buław: czas

Nowe zdarzenia, idee, działania w przeróżnych obszarach osobistych. Ogólny pośpiech i spory natłok myśli. 5 pałek może też wskazywać na to, iż staniemy się wsparciem dla drugiego człowieka w jego znojach. Warto skierować uwagę na zdarzenia, które odbywają się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

Tarot 5 buław spotkanie

Na drodze pojawi się kapryśna osoba. Ma ogromne pokłady energii, nieustannie prowadzi dyskusję. Trudno ją zatrzymać. Może być zainteresowana życiem innych ludzi.

5 buław: związek

Nietrudno o kłótnie. Uczucia staną się niemożliwe do opanowania. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo bądź spojrzenie do wszczęcia kłótni. Dobra wiadomość jest taka, że karta symbolizuje dopasowanie się do nowych zasad, reform.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.