Rycerz buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Rycerz buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Rycerz buław: Znaczenie i opis karty

Rycerz buław nazywany jest również rycerzem pałek bądź też rycerzem kijów. Symbolizuje człowieka, który z determinacją zmierza do celu. Wzbudza uznanie oraz wyróżnia się charyzmą. Postać rycerza to wyrażenie pewności siebie oraz żywiołowości. Rycerz buław jest świadomy swoich potrzeb oraz umie je zaspokoić. Karta pokazuje, że człowiek umie spożytkować całą swoją aktywność, niezłomność, motywację, aby uzyskać wybrany efekt. Z lekkością zwalcza pojawiające się przeszkody. Niestety ma również nawyk zmieniania wybranego toru. Z tego powodu ciężko ukończyć mu jedną sprawę. Niejednokrotnie pochopnie, zbędnie ją porzuca. Karta doradza, żeby pozostać wiernym jednemu, właściwie wybranemu celowi.

Tarot Rycerz buław spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie wyróżniała się entuzjazmem, i temperamentem. Oznacza człowieka często wyjeżdżającego. Może pracować jako pilot, stewardessa, kierowca. Naturalnie równie dobrze może pracować jako ratownik bądź też trener osobisty ze względu na spore nakłady energii. W trakcie rozmowy możemy dowiedzieć się, że lubi podejmować się prób testowania własnych możliwości.

Karta dnia Rycerz buław

Rycerz kijów sugeruje, by człowiek poczuł sens istnienia. Może to uzyskać przez odważenie się na spróbowanie czegoś nowego. W dniu dzisiejszym dużo się zdarzy. Niecierpliwość nie będzie opuszczać przez większość czasu. Warto przeanalizować nowe idee i zacząć działać.

Karta Rycerz buław: czas

Wydarzenia, które będą miały miejsce można wyrazić jednym słowem – przemiany. Przeniesienie do innego miasta, odebranie sms-a o zadziwiającej treści, zmiana wyglądu mieszkania. Dynamika tych sytuacji będzie ciężka do okiełznania. Można odnieść wrażenie, że wszystko dzieje się znienacka.

Karta Rycerz buław w miłości

Wydarzenia będą ukazywać się niespodziewanie. Jest prawdopodobieństwo romansu. Nowa osoba zafascynuje nas swoim wyglądem, ale może również mieć inny charakter. Rycerz kijów charakteryzuje się dużą pewnością siebie. Wzbudzi w nas fascynację. Warto jednak nie wyznawać miłości, ponieważ kochanek przypuszczalnie ucieknie.

Rycerz buław: tarot finanse

Podróże będą nieodłączną częścią pracy. Możliwe, że pojawi się propozycja posady w sąsiadujących krajach bądź nadejdzie konieczność delegacji. Rycerz pałek sygnalizuje, że iż nader szybko opanuje nas brak sił już przy pierwszych staraniach bądź słomiany zapał.

Rycerz buław: związek

Związek pełny jest niespodziewanych, dynamicznych przeobrażeń. Z jednej strony intymność, namiętność, gwałtowny romans a z drugiej złość, gniew, rozgoryczenie, rozczarowanie. Może pojawić się kontrola. Rycerz kijów może sugerować skończenie związku.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *