Król mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Król mieczy: Znaczenie i opis karty

Król mieczy przedstawia człowieka, który dobrze się urządził w życiu za pomocą bystrego umysłu i sprytu. Osoba w energii króla mieczy włada i ma „poddanych” z powodu tego, iż potrafi ich odpowiednio zmanipulować. Co więcej umie to zrobić tak bezbłędnie, iż inni tańczą, jak im zagra. Zawsze kieruje się logiką. Najczęściej nikt nie kwestionuje jego zdania. Człowiek ten zupełnie nie emanuje emocjami. Środowisko podlega jego surowej ocenie. Jak typowy król – nie znosi odmowy i zawsze lubi mieć ostatnie słowo (decydować). Karta daje znaczącą lekcję. Przebiegłość i intelekt mogą być rewelacyjnymi instrumentami do osiągania celów. Okoliczności będą wymagały charyzmy i zdominowania drugiej osoby i obrania idealnego planu działania. Nie ma tutaj miejsca na błąd.

Tarot Król mieczy spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie autorytetem dla innych. Mądra oraz neutralna, więc często jest rozjemcą w czasie kłótni. Przyjmuje role obserwatora i słucha innych z uwagą. Nie jest patetyczna, czyli może sprawiać wrażenie osoby chłodnej. Nierzadko wprost głęboko chowa uczucia.

Karta Król mieczy: czas

Nadchodzą momenty, które będą wymagały od nas bezwzględnego podporządkowania. Być może przepisy prawa będą wyjątkowo niekorzystne? Popełnimy błąd, a policjant nie wesprze nas, bo musi postępować zgodnie z prawem. Duże prawdopodobieństwo spotkania osoby despotycznej, dominującej.

Karta dnia Król mieczy

Król mieczy próbuje przekazać, iż logiczne myślenie jest kluczem do podejmowania odpowiednich decyzji. Jeżeli chcemy przekonać kogoś do naszego zdania, to trzeba podać mu racjonalne, niepodważalne argumenty.

Karta Król mieczy w miłości

Król mieczy pokazuje człowieka, który pragnie sprawować władzę nad innymi. Wymaga zupełnego dostosowania się. Karta przestrzega przed nadzorowaniem, poddaństwem, spełnianiem zachcianek. Zatrzymajmy się i porządnie przemyślmy czy ta osoba nas nie wykorzystuje.

Król mieczy: tarot finanse

Karta radzi, aby przeanalizować sferę finansową. Jest to korzystna przepowiednia, gdyż inwestycje przyniosą zysk. Pojawi się szansa na podpisanie umowy obfitującej w korzystne warunki. Król mieczy wskazuje na to, iż może pojawić się potrzeba dzielenia się zasobami materialnymi.

Król mieczy: związek

Król mieczy wielokrotnie ukazuje potrzebę zbudowania związku opartego na intelektualnym połączeniu. Równie dobrze może uświadamiać nas, iż na tym właśnie opiera się obecny związek. Karta jest synonimem stawiania wysokich wymagań. Co w przypadku związku może być ciężkie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.