8 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

8 buław: Znaczenie i opis karty

8 buław nazywana jest także 8 kijów albo 8 pałek. Człowiek dostał zastrzyk ogromnych pokładów energii. Objawiać to się może motywacją uzyskaną dzięki transformacji sposobu rozumowania. Stało się tak prawdopodobnie poprzez wyzbycie się nieodpowiednich poglądów, które udaremniały nam urzeczywistnienie zmian. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby urzeczywistnić ustanowione plany. Dzieje się tak dlatego, że w tym momencie otacza nas przejrzystość, przytomność umysłu i wszechobejmujące natchnienie, ochota do działania. 8 kijów to natychmiastowe przekształcenia w życiu, które nastąpią w niedługim okresie.

Karta 8 buław: czas

Zmienność zdarzeń, ogólnie znaczne tempo zmian. Sytuacje będą występowały, jedna po drugiej. Ogromna prędkość sprawi, iż trudno będzie przeanalizować istotne wydarzenie na spokojnie i wyciągnąć prawidłowe wnioski.

8 buław: tarot finanse

8 pałek sugeruje, że będzie to aktywny etap. Nadprogramowe projekty, zlecenia, produkcja, pomysły, które należy wprowadzić w życie. Nie ma ani chwili na nudę. W końcu jest tyle do zrobienia! Dla osób otwierających osobistą działalność gospodarczą wskazuje na natychmiastowy rozwój firmy! Dla osób bez pracy 8 buław oznacza, że otrzymają pracę dość prędko.

Karta 8 buław w miłości

Jeśli 8 buław to prędko rozwijające się transformacje to zdecydowanie sugeruje pojawienie się sposobności do romansu. Będzie on nagły i namiętny. Może też skończyć się tak prędko, jak zaczął. W sytuacji gdy liczymy na wejście w relację, to powinno być łatwe. Oczekiwania są formułowane precyzyjnie, nie ma podtekstów. Wszystko jest zrozumiałe przez obydwie strony. To solidny fundament stworzenia szczęśliwego związku.

Karta dnia 8 buław

8 buław symbolizuje otrzymanie dobrych wiadomości. Nie należy stać w miejscu z założonymi rękami, tylko działać. Bezczynność to najgorsze co można zrobić. Może okazać się niezbędne podjęcie kroków w innym kierunku.

Tarot 8 buław spotkanie

Na naszej drodze pojawi się osoba, która mówi się w sposób klarowny. Istnieje szansa, iż będzie to osoba podejmująca się nierzadkich wyjazdów. Takim człowiekiem może być celebryta prowadzący program o podróżach, blogerka umieszczająca fotografie z podróży na swojej stronie albo kierowca, którego zasięg trasy obejmuje kilka miejscowości.

8 buław: związek

Gwałtowna ochota określenia jakości oraz wprowadzenia sposobów w celu korzystniejszego funkcjonowania związku nie jest niczym nadzwyczajnym dla 8 kijów. Niektóre osoby mogą odczuwać potrzebę zbliżenia się do partnera i ożywienia relacji z nim. Uwidocznić to się może dialogiem i ogólnym przeznaczaniu czasu wolnego dla drugiej połowy. Uwaga! Jest szansa zajścia w ciążę oraz oświadczyn.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *