3 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 kielichów – wydarzenia – miejsce – przyszłość

3 kielichów: Znaczenie i opis karty

3 kielichów nazywana jest też 3 pucharów. To okres rozrywki, celebrowania, relaksu. Sygnalizuje, iż człowiek powinien cieszyć się z życia. Zapomnieć o troskach i skończyć się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z bliskimi przyjaciółmi. Nadeszła okazja na to, aby odepchnąć na bok codzienne troski. Optymizm oraz tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie na nowo się odrodzi, a możliwości do przyjęć będzie aż za dużo. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne zdarzenia w najbliższym czasie. Karta czasem wskazuje, iż człowiek próbuje ukryć ból i smutek za maską życzliwego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, iż jest szczęśliwy oraz zadowolony z życia.

Karta 3 kielichów w miłości

Duża okazja na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas urzekała. 3 pucharów jednakże oznacza krótkotrwałe, namiętne romanse z tego powodu nie ma co mieć nadziei na ustatkowanie się. Nie należy angażować się w tę znajomość pod kątem uczuciowym, bo skończy się tylko na namiętnych chwilach bez zobowiązań. Ponadto, osoba ta może w tym samym czasie mieć kilku partnerów.

3 kielichów: związek

3 pucharów mówi o tym, iż nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie także oddziałują na tę relację. W pozytywnym kontekście często oznacza wspólne momenty z rodziną, pozytywne kontakty z teściami. Wiele okazji do imprez rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym aspekcie może oznaczać, iż trafi się osoba trzecia, z którą partner będzie nas zdradzał bądź jedynie zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

Karta 3 kielichów: czas

Zakończymy wyjątkowo ciężki etap w życiu. W zamian za to rozpocznie się nowy, pozytywny etap. Znalezienie rozwiązania problemów, kompromisy, docenianie obecności ludzi. Radosne momenty i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Imprezy okolicznościowe typu chrzest, komunia, ślub, urodziny.

3 kielichów: tarot finanse

Aktualne działania mogą zaprocentować w przyszłości. Ogólnie pozytywny okres w strefie zawodowej. Pojawi się wiele okazji do imprez firmowych bądź też urlopów. Możliwość premii, darmowa pomoc ze strony Państwa w realizacji przedsięwzięcia.

Karta dnia 3 kielichów

3 kielichów każe nam nie zapominać o rozrywce. Trzeba znaleźć czas na rozrywkę, śmiech i optymizm. Nie można żyć jedynie zobowiązaniami, gdyż człowiek jest wtedy „martwy”. Warto podjąć działania, które napełniają optymizmem oraz poznać ludzi tryskających pozytywną energią. Nauczmy się nareszcie cieszyć życiem!

Tarot 3 kielichów spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie ubóstwiać przyjęcia. Może być duszą towarzystwa, bo nie brakuje jej uroku osobistego. Ponadto umie się wypowiadać, a ludzie zwyczajnie pragną jej słuchać. Ciągle zadowolona i uśmiechnięta. Niejednokrotnie jest autorytetem.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.