6 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 mieczy – wydarzenia – miejsce – przyszłość

6 mieczy: Znaczenie i opis karty

6 mieczy pokazuje na stawianie kolejnych kroków naprzód. Wprawdzie nie dzieje się to w ogromnym tempie, lecz też nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany dokonywane są bez przerwy. Człowiek wie jak prowadzić działania i nie jest impulsywny. Karta jest symbolem wolnego tempa. Ukazuje, iż człowiek nie powinien podporządkowywać się emocjom, a wręcz musi umieć je kontrolować. Przezorności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może też doradzać, że nadszedł czas, by zapomnieć o przeszłości i obrać nową drogę. Z pozoru niemiła sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki czemu możemy nawet dziękować losowi za niemiły incydent, ponieważ spowodował więcej dobrego niż złego.

Karta 6 mieczy w miłości

Karta symbolizuje człowieka, który trzyma się z dala. Przeszłość okazuje się ogromnie trudna. Tak traumatyczna, że aż niemożliwe jest zaangażowanie się w nowy związek. To niestety wymaga bezpośredniości, siły i przełamywania dawnych wzorców. Ciągle istnieje strach, przed kolejnym skrzywdzeniem. 6 mieczy pokazuje na prawdopodobieństwo utworzenia związku, jednakże będzie on wymagał wiele czasu i poświęcenia. 6 mieczy wielokrotnie ukazuje związek na odległość.

Karta dnia 6 mieczy

Nie należy powracać do wspomnień i ograniczać się do tego, co było. To tylko nas unieruchamia. Trzeba wprowadzić coś nowego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie dużo z siebie wykrzesać. Nie obawiajmy się spróbować, jak daleko nas zabiorą z pozoru niezbyt użyteczne umiejętności.

6 mieczy: związek

Karta przedstawia sytuacje w kilku położeniach. Może zapowiadać rozwiązanie kłótni oraz czas spokoju, powolny progres. Jednakże w tym samym czasie pokazuje na to, aby prowadzić otwarte dyskusje. Może zapowiadać nowy początek w postaci wspólnego zamieszkania bądź wręcz odwrotnie – zakończenie związku, jeśli był szczególnie toksyczny.

Tarot 6 mieczy spotkanie

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie zdawała się odległa. Może być trudno do niej trafić, a nawet może okazać się, że niedługo wyjeżdża. Równie dobrze możemy poznać ją online. Zdaje się niedostępna, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

Karta 6 mieczy: czas

Życie wymusi na nas dokonanie decyzji w ważnych kwestiach. Pojawi się też trochę nowych ścieżek. Karta jest zapowiedzą wszelkiego typu podróże. Możliwe, że będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

6 mieczy: tarot finanse

Nadejdą zmiany w strefie zawodowej. Możliwe, że szef zaproponuje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe albo będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą zdarzyć się wyjazdy zawodowe. Dla osób, które mają swój biznes, również przepowiadane są zmiany-branży albo po prostu wdrożenie nowych udogodnień/funkcji, bądź asortymentu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *