Gwiazda – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Gwiazda – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Gwiazda: Znaczenie i opis karty

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Reprezentuje uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pomyślną przepowiednią. Przynosi pokrzepienie człowiekowi, dodaje mu otuchy i prosi, żeby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, iż najmroczniejsze momenty nareszcie ustąpią drogę jasnym, pozytywnym momentom. Może zapowiadać zakończenie choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta pokazuje, aby się nie zamartwiać. Ostatecznie wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych zdolności, z tego powodu jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Wielokrotnie jest następstwem karty Wieża, która przynosiła za sobą spustoszenie. Z ufnością spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, gdyż Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ośmielmy się stawiać niewielkich kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Gwiazda: związek

Eremita sygnalizuje doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zawita wyrozumiałość, harmonia, brak kłótni, bliskość. Niejednokrotnie zapowiada łatwość zajścia w ciąże! Jeżeli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można zyskać wyłącznie przez „wyrzucenie trucizny”.

Gwiazda: tarot finanse

Pomysłowość w karcie uosabia zawody, w których można ją zastosować. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy osiągnąć dobre wyniki. Pomysłowość to także znalezienie pomysłu na dobry zarobek! Może przepowiadać też zadowolenie z pracy twórczej oraz wskazywać, że to właściwa dla nas ścieżka zawodowa!

Karta Gwiazda w miłości

Pewność siebie, pozytywny nastrój, bezpośredniość to cechy, które ułatwiają wejście w nową relację. Są to pożądane cechy przez ludzi i takie osoby mają łatwiej poznać kogoś nowego. Karta ukazuje romantyczne momenty. Gwiazda jako dobrotliwy symbol pełen zezwala na to, by w krótkim czasie odnaleźć miłość.

Karta Gwiazda: czas

Sytuacje, które będą pojawiały się w nadchodzącym czasie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum bądź spotkać artystę. Pojawią się propozycje pracy dotyczące artystycznych zawodów bądź warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta ukazuje zawieranie znajomości bądź początek czegoś nowego w życiu.

Tarot Gwiazda spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, może być zakochana albo otaczać dobrocią innych. Możliwe, że będzie uczęszczała na fizjoterapie lub rehabilitację, ponieważ Eremita reprezentuje uzdrowienie. Cechuje ją spokój ducha, zrównoważenie i atrakcyjność fizyczna. Dzięki niecodziennej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Karta dnia Gwiazda

Nie martwmy się za bardzo, bo Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobrotliwość, która na nas spływa. Zaufajmy, że wszystko dobrze się ułoży. Doceniajmy oraz zaufajmy, iż Siła Wyższa ma nieograniczoną moc! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha i umysłu. Skupmy się na szczęściu i idźmy w jego kierunku.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *