Wisielec – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Wisielec – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Wisielec: Znaczenie i opis karty

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą 12. Symbolizuje pasywność albo zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, gdy utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się ochota oswobodzenia się. Nie mamy chęci oglądać nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta reprezentuje przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Spróbujmy spojrzeć na to z innej strony. Niełatwe położenie, chęć przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skupmy się na podświadomości. Przemyślmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Wisielec niejednokrotnie pokazuje dobrowolne poświęcanie się.

Wisielec: tarot finanse

Zawieszony to czas, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia jedynie po to, aby mieć za co żyć. Zupełny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co liczyć na zmianę stanowiska albo pracy. Dla osób poszukujących zatrudnienia prawdopodobne jest, że jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

Tarot Wisielec spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Mało się uzewnętrznia. jedynie ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą niejednokrotnie błądzi myślami. Ugrzęzła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie ospałej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać przez to, iż lubi się poświęcać.

Karta Wisielec: czas

Karta uprasza, żeby zatrzymać się i przeanalizować życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Jeżeli wysłaliśmy list, to może zaginąć lub też zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własną działalność, to możemy długo czekać na odpowiedź lub otrzymać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, kiedy utkniemy w miejscu. Czasem mówi o tym, że coś wartościowego zostanie nam odebrane.

Karta Wisielec w miłości

Zawieszony często zapowiada zastój w uczuciach. Jeżeli do tego momentu wybraliśmy się na pierwszą randkę, to musimy zaczekać na kolejny krok. Czasem może pokazywać, że ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość prędko zostanie odkryta. Dla zagorzałych samotników również nie ma pomyślnych wieści. Niechęć do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Karta dnia Wisielec

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to najważniejsze okaże się zostanie z boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to niewystarczająco, by w pełni zrozumieć znaczenie istotnych zdarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Wisielec: związek

W stałych związkach nierzadko symbolizuje przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to dobre, ponieważ czujemy bezpieczeństwo i zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie mocną stroną związku w nadchodzącym czasie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *