Kochankowie – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Kochankowie – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Kochankowie: Znaczenie i opis karty

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Uosabiają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za związek spoczywa na obu stronach. Żeby stworzyć udaną relację potrzeba gotowości do wielu wyrzeczeń, kompromisów, pełnej akceptacji drugiej osoby. Należy wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta pokazuje, iż miłość oddziałuje na wybory człowieka. Karta czasami pokazuje, że czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, aby zastanowić się nad tym, czy umiemy w pełni otworzyć się przed drugą osobą, nie ukrywając żadnych tajemnic. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie pokazują szansę na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednak, iż w sferze uczuć obie osoby muszą być tak samo zaangażowane.

Karta dnia Kochankowie

W dniu dzisiejszym warto sugerować się sercem i nie dopuszczać rozumu do głosu. Mogą zostać podjęte stanowcze, ale niebezpieczne kroki. Przesłanie kochanków jest takie, aby zachwycać się różnorodnością. Warto zauważyć pozytywne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, pogrążanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy negatywnego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i również ma coś do zaoferowania światu.

Kochankowie: związek

Namiętność, pożądanie oraz seksualność znów zagoszczą w związku. Czeka wiele romantycznych chwil, które mogą zapowiadać zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie próbują przypomnieć nam, że pomimo bycia w związku to nadal jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować własne myśleć oraz decydować o sobie.

Karta Kochankowie w miłości

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie wskazują na wielkie pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się spełnieni, jednakże nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy również na niechcianą ciążę! Karta pokazuje potomstwo.

Tarot Kochankowie spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie stała przed niełatwym wyborem. Nieustannie myśli co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którym kierunku iść, nierzadko także chce iść dwiema różnymi ścieżkami. Niedawno skończyła pewien, ważny dla niej, okres w życiu. Jest zagubiona i trudno jej zrobić krok naprzód.

Karta Kochankowie: czas

Czekają nas trudne wybory do podjęcia. To nie lada osiągnięcie. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch równie interesujących osób, zgoła idealnych do stworzenia relacji. Granica między dwoma istotnymi etapami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Kochankowie: tarot finanse

Kochankowie uosabiają pasję odnalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, czerpiąc z tego ogrom radości. Znika granica między hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego aniżeli praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas ciężkie wybory.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.