Kapłanka – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Kapłanka  – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Kapłanka: Znaczenie i opis karty

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Trzeba skoncentrować się na znakach przesyłanych z podświadomości. Mogą to być sny lub też przeczucia. Nie powinno się tego traktować jako bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka uosabia mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, że w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest silnie rozwinięta. Umie pojąć przeróżne symbole i właściwie je odczytać. Nadszedł czas, by skoncentrować się na znakach, jakie otrzymujemy. Mimo wszystko karta namawia do dalszych poszukiwań i duchowego zanurzenia.

Kapłanka: związek

Wielokrotnie wskazuje na duchowość, która jest priorytetem w związku. Niebagatelne znaczenie ma rodzina, dookoła niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na trudności w sferze seksualnej, wycofanie się. Należy skorzystać z pomocy seksuologa. Dobra informacja jest taka, iż partnerzy są dla siebie ważni, co okazują troską o drugą połówkę.

Karta dnia Kapłanka

Dziś jest dobry dzień na wnikliwe przemyślenia. Powinno się zwrócić uwagę na sny i pojąć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i obserwujmy, co chce powiedzieć nam wewnętrzny głos, a zaskoczy nam ogrom wiedzy, który spłynie na naszą duszę. Podczas podejmowania niebagatelnych decyzji powinno się kierować się intuicją.

Karta Kapłanka: czas

Papieżyca czasem opowiada o tym, iż kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość podróży, egzaminów oraz oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i podpowiada nam rzeczy, których rozum nie dostrzega.

Kapłanka: tarot finanse

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Możemy oczekiwać oferty awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli pragnęliśmy osiągnąć sukces, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się powiedzie.

Karta Kapłanka w miłości

Kapłanka wskazuje na powolny rozwój znajomości. Kobieta w energii papieżycy wydaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, wytrwałość i czułość. Czasem nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, przez co zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie doskonałości. Karta ukazuje szukanie w relacji aspektu duchowego. Wskazuje na wyrzeczenie, stałość oraz zaangażowanie. Kapłanka przynosi pozytywne przesłanie dla singli – istnieje możliwość na poznanie osoby, która będzie miała takie cechy!

Tarot Kapłanka spotkanie

Kapłanka ukazuje kobietę, która będzie charakteryzowała się mądrością i dojrzałością (charakter bądź też wiek). Karta czasami mówi o osobie, która nie jest aktywna seksualnie lub nie zaczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.