Diabeł – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Diabeł – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Diabeł: Znaczenie i opis karty

Diabeł (Demon) oznaczony jest numerem 15. Reprezentuje uzależnienie, zniewolenie. W rzeczywistości tylko my decydujemy czy ustępujemy tej kontroli. Istnieje parę przesłań tej karty. Może wskazywać na brak pewności siebie, dlatego nie podejmujemy działania. Sądzimy, iż nie zasługujemy na szczęście. Nic nam nie wyjdzie. Osoba w energii Diabła może pragnąć przejąć kontrolę nad innymi przy pomocy manipulacji. Fortel, agresja oraz nienawiść to jej integralne fragmenty. Jest to ciemna strona naszej osobowości. Pierwotne, zwierzęce instynkty. Może wydostać się z nas w najmniej spodziewanym momencie. Czasem karta ukazuje toksyczny związek. Partner rządzi nami, ściąga nas na samo dno.

Karta dnia Diabeł

Dziś niesamowicie łatwo popaść w tarapaty. Ktoś może przekonać nas do dokonania czegoś, co przeczy naszym normom. Jeden drink? Przejście przez zebrę na czerwonym świetle? Kradzież? Bezmyślne wypowiedzenie z pracy? Wszystko prawdopodobne. To dzień, w którym nie myślimy trzeźwo i jesteśmy podatni na manipulację.

Karta Diabeł: czas

Demon ukazuje zniewolenie. Dlatego możemy zostać czyimś dłużnikiem. Możemy nie być gotowi na zostawienie osoby, która robi nam krzywdę. Karta może oznaczać nałóg. Alkohol, seks, papierosy, a nawet słodycze. Z łatwością oraz niezauważalnie przejmuje nad nami kontrolę. Uzależnić można się właściwie od wszystkiego.

Tarot Diabeł spotkanie

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie uwodzicielska. Ciężko jej zaaprobować cokolwiek co odbiega od jej wzorca myślowego. Wywołuje sympatię płci przeciwnej, co może wykorzystywać. Potrafi władać innymi, gdyż ludzie ślepo za nią idą.

Karta Diabeł w miłości

Karta wskazuje na podporządkowanie się drugiej osobie. Ostrzega przed dwulicowymi osobami w naszym otoczeniu. To seksualna karta pełna pociągu, żaru, namiętności. Dotyczy to każdej ze stron. Jednak ostrzega przed tym, iż to uczucie może wpływać na nas negatywnie.

Diabeł: tarot finanse

„Po trupach do celu”- karta wskazuje, że mogliśmy osiągnąć korzyść materialną/zawodową czyimś kosztem. Możemy oczekiwać niespodziewanego przypływu środków finansowych. Karta jednak ukazuje zależność od pieniędzy. Może to objawić się rosnącym zadłużeniem/związkiem, który uzależnia finansowo/brakiem szansy zmiany pracodawcy.

Diabeł: związek

Trudno ogarnąć jak konkretnie działa ten związek. Możemy czuć się zagubieni. Diabeł pokazuje nasilone uczucia. Czasem wprost bycie zależnym od drugiej osoby. Jedno z partnerów może pragnąć zdominować drugiego. Seksualność jest na wysokim poziomie. Rzadko w niej czegoś brakuje. Odczuwa się przyciąganie. Wielokrotnie ukazuje relacje oparte na profitach seksualnych lub też finansowych.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *