Wieża – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Wieża – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Wieża: Znaczenie i opis karty

Wieża oznaczana jest numerem 16. Karta ukazuje prawdę o światopoglądzie człowieka. Oparty był on na niewiedzy, przypuszczeniach, braku doświadczenia. Przyszedł czas, gdy trzeba zmierzyć się z okrutną rzeczywistością. Wszechświat rozwieje fantazję, w którą tak silnie wierzyliśmy. Nadchodzi moment, kiedy dobiega koniec czegoś ważnego. Choć to trudne będzie trzeba znaleźć wewnętrzną siłę i pogodzić się z tym oraz przyjąć rolę sumiennego ucznia. Od nowa musimy nabierać poglądów tym razem opartych na faktach. Karta czasem pokazuje przywiązanie do pieniędzy albo uznania jakiejś sfery życiowej za dominującą (priorytetową).

Karta dnia Wieża

Jeżeli mamy wewnętrzne przeczucie, iż przyszedł czas pożegnać się z czymś, bez wahania to zróbmy. Najwyraźniej to dobry moment, by rozpocząć coś nowego. Wieża przypomina o tym, iż jesteśmy kowalami własnego losu. Najgorsze co można uczynić to bezczynnie przyglądać się narzuconemu obiegowi wydarzeń. Dzisiejszy dzień będzie bogaty w niespodzianki.

Karta Wieża: czas

Nadciąga wiele nagłych, niespodziewanych zdarzeń. Może to być wypadek, zwolnienie z pracy. Coś, co dzieje się przez ułamek sekundy i nie ma możliwości, żeby to naprawić. Rzeczywistość pokaże nam, jak bardzo myliliśmy się we własnych poglądach. Jeśli uważaliśmy kogoś za przyjaciela, to może bez skrupułów, dotkliwie nas oszukać itp. itd. Może to spowodować porzucenie dotychczasowego stylu życia i rozpoczęcie wszystkiego na nowych warunkach.

Wieża: tarot finanse

Wieża często reprezentuje stratę, dlatego możemy spodziewać się zgubienia istotnych dokumentów, które mogą odbić się na naszej wypłacie. Nadciągają wydatki, które trzeba będzie opłacić niezwłocznie. Z tego powodu sfera finansowa będzie mocno nadszarpnięta.

Wieża: związek

Wieża nie oznacza niczego pomyślnego dla relacji. Może to być rozpad związku partnerskiego, separacja, rozwód. Jeżeli do tego nie dojdzie, to będą dominowały kłótnie, agresja, wrogość. Przeszłość da o sobie znać i zacznie objawiać się chociażby w formie wiadomości o zdradzie dokonanej parę lat temu. Co może być naturalnie rozstrzygającym powodem do rozłąki. Poczujemy, że nie damy rady dłużej tego ciągnąć.

Tarot Wieża spotkanie

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie żegnała się z jakimś okresem w życiu. Niestety z negatywnymi odczuciami takimi jak pustka, odrzucenie, beznadzieja. Może być w przełomowym momencie życia, coś nowego, ważnego zaczyna wchodzić w drogę.

Karta Wieża w miłości

Wieża niejednokrotnie przynosi oświecenie, przebudzenie. Tak naprawdę karta jest niepodważalną prawdą, która ukazuje przykrą rzeczywistość. Jest surowym nauczycielem, który chce nas czegoś nauczyć. Wieża oznacza, że mogliśmy zostać wykorzystani, okłamywani, manipulowani. Nakład rozpaczy jest gigantyczny, lecz powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, iż w końcu przejrzeliśmy na oczy.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.