Giermek buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek buław – wydarzenia – miejsce – przyszłość

Giermek buław: Znaczenie i opis karty

Giermek buław nazywany jest też paziem buław lub giermkiem kijów. Sugeruje, iż człowiek umie znaleźć metodę na odkrycie swojej odrębności oraz sprawnie ściąga na siebie zainteresowanie. Robi to, bo posiada taką mocną, duchową konieczność. Giermek buław sugeruje, iż zanim przystąpimy do wykonywania zadania, najpierw lubimy zgromadzić konieczne informacje. Bez przyswojenia konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się przedsięwzięcia. Karta jasno wskazuje, iż nadchodzą nowe pomysły a razem z nimi próba przeobrażenia ich tak, żeby ukazały światło dzienne. Entuzjazm oraz ochota do wprowadzenia zmian w życie nie powinny nas zostawiać.

Giermek buław: związek

Giermek kijów często oznacza zachęcenie do rozpoczęcia czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do płaszczyzny miłosnej nowości, świeżości, entuzjazmu. Rutyna dla długoletniego związku jest zabójcza, więc trzeba go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Karta dnia Giermek buław

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś nadzwyczajne, emocjonujące sytuacje. Należy ukazać swoje wewnętrzne refleksje od nowa. Potem powziąć próbę urzeczywistnienia ich. Powinniśmy ostatecznie udowodnić innym, iż stać nas wszystko. Przekazać oraz zademonstrować im, iż nie istnieje dla nas przeszkoda nie do pokonania.

Karta Giermek buław w miłości

Giermek kijów symbolizuje dla osób samotnych możliwość stworzenia związku. Karta sugeruje też skoncentrowanie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Z tego powodu napotkana osoba dąży do cielesności poprzez flirt bądź też nierzadko inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być relacja na całe życie. Raczej nabierze luźnego kształtu.

Tarot Giermek buław spotkanie

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie wyróżniała się optymistycznym nastrojem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą darzyć ją dużą serdecznością. Prawdopodobnie będzie mieć także dość dziecięcy wygląd bądź będzie miała typowe dla wieku dziecięcego cechy osobowości.

Karta Giermek buław: czas

Nadchodzi etap, w którym będziemy próbowali urzeczywistnić nasze plany. Naokoło nas pojawi się dużo nowych spraw. Może to objawić się zmianą otoczenia lub natknięciem się na nową osobę, zaskoczeniami. Będzie się wiele działo. Karta może przejawić się otrzymaniem nietypowych wieści.

Giermek buław: tarot finanse

Pomyślny etap tak dla finansów, jak i sfery zawodowej. Istnieje możliwość, że wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Jest też szansa zlecenia przez przełożonego nowych, nietypowych zadań lub projektów. Giermek kijów może objawić się także awansem na wyższe stanowisko.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.