Cechy dobrej wróżki

Pracuje nad rozwojem swojej intuicji

Solidna wróżka łączy swoją intuicję z własnym doświadczeniem życiowym. Nie opowiada klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on teraz przechodzi i na tej podstawie udziela mu wskazówek. Zamiast tego pozwala, aby ta niemalże podświadoma wiadomość przesiąkła przez cały rozkład tarota.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Profesjonalna wróżka musi radować się kontaktami z ludźmi i powinna być w stanie uświadomić swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać niepoprawnie pojęta. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, interesuje ich tylko sytuacja, w której się z Tobą konsultują.

Jasne słownictwo

Cechy dobrej wróżki

Ważna jest zdolność porozumiewania się tak, aby klient poprawnie przyswoił to, co do przekazania mają mu karty przy pomocy wróżki. Ważne jest też to, aby klient nie pojął tego wszystkiego źle. Dobrze wybrana wróżka nie posługuje się żargonem, o którym klient nic nie wie. Używa łatwych i skrupulatnych słów.

Otwarte serce

Często jest tak, że oszuści podszywający się pod tarocistów stosowali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla zysku. Zdroworozsądkowa i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie chciała odbyć rozmowę ze swoimi klientami poprzez ważną i zadowalającą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, arogancji lub zastraszenia, aby kontrolować przebieg wróżby.

Powinna być dobrym doradcą

Profesjonalna wróżka musi być intuicyjnie dobra w kontaktach z ludźmi, przede wszystkim jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Musi zdawać sobie sprawę, czy może być bezpośrednia jeśli chodzi o klienta, czy też musi być bardziej rozważna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są przerażeni poznając negatywne wieści w trakcie rozkładu.

Bycie dobrym słuchaczem


Właściwa wróżka nie jest po to, aby zaprezentować swoje niezwykłe zdolności, jest po to, aby udzielić klientowi niezmiernie koniecznego wsparcia. Wysłucha tego, co powie, zinterpretuje to swoimi słowami, jeśli to konieczne. Rzeczywiście podejmie próbę by zrozumieć ich punkt widzenia. Co w takiej samej mierze jest kluczowe, musi także umieć mieć w sobie obiektywizm i patrzeć na sytuację obiektywnie.

Znanie swoich ograniczeń

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być też zmienione przez wolną wolę określonej osoby i jej zdolność do podejmowania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki bez wyjątku rozumieją, że ich klienci mają wolną wolę, a więc posiadają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Znać swoje karty bardzo dobrze


Poprawia swój zasób wiedzy na co dzień, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta wiele książek i przeprowadza rozmowę z innymi tarocistkami. A ponad wszystko: Praktyka, praktyka, praktyka.

Bezstronność

Dalszą dobrą cechą doświadczonych wróżek jest obiektywizm. Oznacza to, że wróżka jest pełna zrozumienia, taktowna, neutralna i nigdy nie będzie naciskała na swoich klientów. Zadaniem dobrej wróżki jest zapewnienie wskazówek, aby pomóc swoim klientom określić drogę do następnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję doradcy, który prowadzi swoich klientów z głową i z wyczuciem w kierunku ścieżki do samospełnienia.

Dobre wróżki mają szerokie horyzonty

Jeśli zamiary tarocistki są wiarygodne i odpowiednie, a ona sama ma otwarty umysł, jej kontakty z klientem będą niezwykle płynne, pouczające i istotne. Jednakże, jeśli tarocistka jest samolubna, nietaktowna i egoistyczna, rozkład tarota może być odstręczający, a nawet przerażający dla klienta.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.