Oznaki, że jest szansa na powrót po rozstaniu

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Ledwo co zakończyliście związek, a on cały czas próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwyraźniej chce, abyś i ty zagadnęła o to samo. W dodatku pragnie wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego rozstania.

Szybko sobie kogoś znalazł

Oznaki, że jest szansa na powrót po rozstaniu

Jak zwykło się mawiać – klin klinem. Jeśli on szybko zaczął umawiać się z kobietą, którą dopiero co zapoznał, najwyraźniej rozpaczliwie usiłuje o tobie zapomnieć. To dziecinne wygłupy i bardzo nieeleganckie w stosunku do tej drugiej osoby, jednakże… Kto nadąży za mężczyznami?

Unika rozmawiania o sobie

Nie przechwala się, unika rozmów o randkowaniu. Nawet jeżeli z kimś randkuje, nie traktuje tego poważnie i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że będzie w stanie odbudować wasz związek.

Unika ludzi

Siedzi w domu, zaniedbuje się, nie spotyka się ze znajomymi czasami nawet nie pojawia się w pracy? Prawdopodobnie uświadomił sobie, że popełnił błąd i jest zasmucony tym, co się wydarzyło.

Wpadasz często na jego znajomych

Mogą to być też wasi wspólni koledzy, którzy informują go nie raz wcale na jego prośbę, ale dopóki ich nie upomni, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeśli wasi znajomi zawsze wam kibicowali, siłą rzeczy będą próbowali, by znowu was połączyć.

Myśli o Tobie w kontekście Twoich marzeń

Ileż to raz powtarzałaś, że pragniesz spędzić wakacje we Włoszech? On przed momentem tam był. Mówiłaś, że pragniesz wyjść do opery? On właśnie tam jest. I w jakiś sposób się o tym dowiedziałaś. Myślisz, że to przypadek?

Jest bardzo, bardzo zazdrosny

Widział cię gdzieś na mieście albo widział jakąś fotografię. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś mężczyzna. Ciągnie za język, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to sugeruje, że nie uporał się z waszym rozstaniem i cały czas jesteś dla niego ważna. Koniec jest w momencie, gdy pojawia się brak zainteresowania.

Wciąż czuje wściekłość

Chodzi o emocje. Do czasu gdy wciąż są widoczne, wciąż jesteś dla niego istotna. Widocznie to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze zerwanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co czuje i zmuszony jest przenieść na kogoś odpowiedzialność. Gdybyś nic dla niego nie znaczyła i jeśliby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby czasu na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne SMS-y.

Wreszcie się na Ciebie otworzył

Faktycznie bardzo dobrze sobie przemyślał, czemu doszło do rozstania i ma nadzieje, że będzie mógł z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy może popełniać błędy. Ważne, by się na nich uczyć.

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Wcześniej wrzucał posty sporadycznie? Mało kiedy pokazywał swoje życie osobiste, a teraz non stop chwali się, jak to świetnie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu szalony wypad na cały weekend? Robi to wszystko na pokaz, żeby Ci pokazać, że wcale nie jest mu źle z powodu zakończenia waszej relacji. Ma nadzieję, że dotrą do ciebie te wszystkie informacje.

Nie zrywa kontaktu z Twoimi bliskimi

Z jakiego powodu on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Czemu utrzymuje z nimi kontakt? Zdaje się, że po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od tego, co było. Najprawdopodobniej nie chce wypaść z obiegu. Mając relacje z twoją rodziną, pokazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Przypadkiem na niego wpadasz

Jeżeli dobrze się znaliście, on ma świadomość w jakim miejscu oraz czasie będziesz. Jeśli zasadniczo nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem notorycznie staje ci na drodze. Oczywiście „przypadkiem”, jak podaje…

Pisze do Ciebie jak jest pod wpływem alkoholu

Alkohol ułatwia nam kontakty z innymi ludźmi. Jesteśmy bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co w rzeczywistości myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obraźliwe wiadomości, najprawdopodobniej nie daje sobie rady z uczuciami. Wskazane byłoby by dokładnie przeanalizować, jak on się zachowuje po alkoholu.

Mówi, że chce się zmienić

Pamiętasz, jak złościłaś się, że notorycznie chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jak to się stało, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że chce ci udowodnić, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.