Ktoś rzucił na mnie klątwę ? Sprawdź objawy

Podejrzane zachowanie zwierząt

W sumie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które krążą dookoła przeklętego celu. Z tego względu zwierzęta, które są bardziej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się nieoczekiwanie. Weźmy pod uwagę następujące przykłady: Ptaki – zazwyczaj kruki – latające dookoła twojego domu lub terytorium. Psy szczekające w eter. Przynajmniej takie masz odczucie… Mrówki (przede wszystkim czerwone) przejmują miejsce (w którym ich wcześniej nie było). Obserwuj skrupulatnie zachowanie zwierząt. Postaraj się rzucić zaklęcie oczyszczające lub polać dom wodą święconą.

Ktoś Cię przeklina w Twoich snach

Często czarownice, które przeklinają, są rozwścieczonymi ludźmi, którzy są skorzy do robienia pomyłek. Dlatego też nie pozbywają się one wszystkich swoich śladów. Z racji tego przeklęty cel może zagorzale widzieć go w swoich snach. To może być znak ostrzegawczy.

Ktoś rzucił na mnie klątwę ? Sprawdź objawy

Zniszczone amulety

Amulety używane są po to, aby to one chłonęły wszystkie szkody, a nie osoba lub dom, który ochraniają. Dlatego również, gdy amulet się psuje lub znika, oznacza to, że jego energia została zużyta. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Straszny przedmiot w Twoim domostwie

Czarownice, które wyznaczają cię za cel, muszą zdobyć łączność, aby sprawnie cię przekląć. Aby to uczynić, muszą zastosować kilka metod. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach łączy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy sądzimy, że jesteśmy celem ataku, jesteśmy w stanie zachowywać się jak przeklęci ludzie. Udaj się na posterunek, jeśli jesteś przekonany, że ktoś zakradł się do twojego domu i zostawił coś przeraźliwego, aby cię nękać. Trzeba zgłosić każde możliwe „włamanie”, a także akt wandalizmu. Wyrzuć ten przerażający przedmiot. Co najważniejsze: Nigdy nie wrzucaj przeklętego artefaktu do wody.

Zagubione fotografie

Mówi się, że zdjęcia (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) posiadają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie faktycznie funkcjonować jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to brane jako punkt centralny dla wielu rytuałów, w równej mierze dobrych jak i negatywnych. Z racji tego także zaginione zdjęcia z twojego pomieszczenia lub domu świadczą, że ktoś może je zagarnąć, aby wziąć je do mrocznych rytuałów.

Doświadczanie przypadkowego bólu

Czasami atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co ewentualnie możesz odczuwać jako ból. Ten ból jest de facto sygnałem od twojej aury, że stało się coś złego. Głównie jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co kiedykolwiek czułaś lub dotyczy części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból powinien być na początek przetestowany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy po raz pierwszy wystąpił? Czy wystąpił w czasie pełni księżyca? Prowadź dziennik. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Dziwne płyny rozlane na progu Twojego domu

Zdarza się tak, że wiedźma jest w stanie użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje mieszkanie. Aby to zrobić, ciecz powinna zostać rozprowadzona dookoła Twojego domu lub na twoim progu. Znalezienie tego typu płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub rozbitym szkłem może świadczyć, że ktoś usiłuje rzucić na ciebie klątwę.

Brakujące przedmioty osobiste

Bielizna lub ubrania (głównie używana) pozostawiają mocny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich mocno osobistych rzeczy (powiedzmy zegarka). Ta wasza gęsta energia może być wykorzystana jako ogniwo w rytuałach, zarazem w pozytywnych jak i negatywnych celach.

Mroczne omeny

Dostrzeżenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie należy do ciebie, miej na uwadze, że możesz być zobligowana do czytania między wierszami. Wrony i sowy są w takiej samej mierze przywoływane przez magię, tak samo pozytywną jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk omyłkowo przekroczy twoją drogę to także jest omen. Dostrzeżenie ciemnego żółtka jajka jest uważane za mroczny omen czarnej magii. Jest to też sposób, aby rozszyfrować, czy jesteś przeklęta.

Ktoś zostawia dziwne znaki na Twoim domu

Wiedźmy są w stanie potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium przy użyciu swoich magicznych znaków. Spostrzeżenie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia w twoim domu oznacza, że przebywała tam czarownica lub ktoś, kto idzie w jej ślady. Znak ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub namalowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, zawiadom policję, jeśli uważasz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który miał miejsce na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po uprzątnięciu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

Chorujące drzewa i rośliny

Jeśli zdrowe rośliny domowe więdną bez dokładnego powodu, na wstępie powinieneś zobaczyć glebę.
Zdarza się tak, że złe wiedźmy „pod przykrywką” wolą zakopywać zaczarowane przedmioty w roślinach domowych. Rośliny domowe w łatwy sposób więdną, ponieważ nie posiadają owocnego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają dotknięte chorobą. Przetestuj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie dostrzeżony mistyczny lub nieznany przedmiot lub płyn przygotuj się na oczyszczenie. Pozbądź się tego przedmiotu. Porozmawiaj ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.