Po czym poznać, że zdradza ?

Po czym poznać, że zdradza ?

Wybiera gotówkę z banku

Oglądając stan waszego konta, widzisz, że on zaczął częściej wyciągać większe sumy pieniędzy, nie wytłumaczył ci nigdy, na co je przeznaczył. W jego kieszeniach odnajdujesz rachunki z nieznanych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Buja w obłokach

Jest nieobecny nawet w momencie, kiedy fizycznie jest w twoim pobliżu, nie nie zwraca na ciebie uwagi. Nieustannie jest nieobecny? Niby cię słucha, ale nie słyszy tego, co mówisz.

Nagłe pozostawanie w pracy do późna

Jak do tej pory nie zdarzało się, żeby był specjalnym sympatykiem pracy po godzinach, natomiast od pewnego czasu wielokrotnie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś pewna, że w jego pracy nie przybyło mu błyskawicznie dodatkowej pracy, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, trzeba przeczuwać, że to tylko wymówka.

Próbuje zrzucić na ciebie winę

Zaczyna strzelać oskarżenia, atakuje cię, stwierdzając, że sama się nakręcasz ze swoją zazdrością. Może się też zdarzyć, że to akurat on zaczyna oskarżać cię o zdradę. Wygaduje to albo po to, żeby skierować na inny tor twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Skoro on jest w stanie cię zdradzać, myśli, że i ty to umiesz.

Dziwnym trafem chce być pomocny

Nigdy nie był specjalnie sympatyczny lub uczynny, teraz nieoczekiwanie stara się cię wyręczać, proponuje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak nieprzewidzianą zmianą nastawienia może kryć się druga kobieta, jak również jego poczucie winy. Miłymi uczynkami stara się zagłuszyć poczucie winy.

Objawy jawne

Najmocniej oczywisty objaw oznaczający nielojalność to z całą pewnością pozostałości po pomadce na koszuli, jak również perfumy innej kobiety na jego ciele czy też na odzieży. W przypadku gdy wyśledzisz tego pokroju ślady, możesz poczuć się niemalże tak, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. W tej sytuacji należy albo natychmiastowo zabrać się za wyjaśnianie z nim tej kwestii, albo moment odczekać i skupić się na próbie znalezienia pozostałych oznak na to, że on rzeczywiście może cię zdradzać.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/jak-zachowuje-sie-osoba-ktora-zdradza/

Manipuluje

Na twoje wątpliwości, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po pewnym czasie, byś przekopała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli jest ci niewierny, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w odpowiedniej chwili zacznie posługiwać się drugą komórką, a ten, który znasz, nie będzie posiadał żadnych śladów niewierność. Tak samo, jak i jego poczta.

Zaczyna dbać o siebie

Zaczyna dostrzegalnie o siebie dbać. Nie chodzi tu zaledwie o to, że ulatnia się z mieszkania elegancko ubrany, wyperfumowany, zapisał się też na siłownię, biega, czy wprowadził do swojego jadłospisu nową dietę. Strwożyć powinno cię tak samo regularniejsze kąpanie się. To zachowanie może być wywołane ochotą zmycia z ciała dowodów innej kobiety – głównie jej zapachu.

Non stop sięga po telefon

Nie może się rozstać z telefonem, nawet w łazience. Nieustannie pisze lub odczytuje sms, a poza tym, gdy wykonuje telefon, próbuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.