Czy osiągnę szczęście ?

Przestań opierać się zmianom

Zmiana jest dobra. Zmiana pomoże Ci przejść z punktu A do punktu B. Zmiana pomoże ci przeprowadzić ulepszenia w Twojej egzystencji, a także w egzystencji tych, którzy są wokół Ciebie. Ogarnij nowości – akceptuj je w pełni. Jest to dla Ciebie jedyny sposób na dobre życie. Zmiana jest dobra – zaakceptuj ten stan rzeczy.

Odłóż swoje przekonania na półkę

Zrezygnuj ze swoich limitujących przekonań na temat tego, co możesz albo czego nie możesz zrobić, co jest możliwe lub niemożliwe. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby limitujące przekonania trzymały Cię w złym miejscu. Rozwijaj się i działaj najlepiej!. Z pewnością będzie to dla Ciebie najlepszy wybór na wiele lat.

Czy osiągnę szczęście ?

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym osobom

Nie egzystujesz jedynie po to, aby inni Cię lubili. To nie działa w ten sposób. W momencie, gdy przestaniesz tak bardzo starać się być kimś dla innych osób, w momencie, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaaprobujesz i obejmiesz prawdziwego ciebie, znajdziesz ludzi, których przyciągniesz do siebie bez wysiłku.

Porzuć krytykowanie innych

Zadbaj o to, by Twój krytyk wewnętrzny zamilkł w Tobie, jeśli chodzi o ludzi, którzy są inni niż ty. Wszyscy jesteśmy inni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy chcemy być zadowoleni, wszyscy chcemy kochać oraz być kochanymi oraz wszyscy chcemy być w pełni akceptowani.

Nie daj się przeszłości

To jest niełatwe. Szczególnie gdy przeszłość wygląda o wiele lepiej niż teraźniejszość, a przyszłość tak przerażająco, ale musisz wziąć pod uwagę fakt, że obecna chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz miała. Twoja przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie pomijana, kiedy była teraźniejszością. Wypracuj sobie jasną wizję przyszłości, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna w teraźniejszości.

Zapomnij o tym, ze zawsze musisz mieć rację

Wielu z nas nie potrafi tolerować poczucia bycia w błędzie – chcemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku skończenia znakomitych relacji lub spowodowania ogromnego stresu i bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę wskoczenia do walki o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to uczyni? Czy twoje ego jest naprawdę tak wybujałe?

Zrezygnuj z przywiązania

Wielu ludzi myli przywiązanie z prawdziwą miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie bierze się z miejsca strachu, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą współistnieć. Miłość to niespodzianka, pozytywne emocje, które są istotne dla każdego.

Zrezygnuj z wymówek

Nie potrzebujesz ich. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, których używamy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie i naszego życia, utknęliśmy, okłamując siebie, używając wszelkiego rodzaju wymówek, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

Zostaw za sobą swoje lęki

Lęk jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go stworzyłaś. To wszystko znajduje się w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz ułoży się na swoim miejscu.

Przestań wszystko kontrolować

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to bliscy, współpracownicy, lub po prostu osoby obce, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im być. Daj sobie prawo do tego, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Nie obwiniaj innych

Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie posiadasz, za to, co czujesz lub emocje, których nie odczuwasz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij przyjmować odpowiedzialność za swoje życie.

Nie przesadzają z krytykowaniem siebie

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu złego, zanieczyszczonego oraz powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co mówi Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest negatywny oraz samoobwiniający.

Przestań etykietować innych ludzi

Zaprzestań etykietować te rzeczy, osób albo wydarzenia, których nie rozumiesz jako niedobre lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł pewnymi etapami. Umysły funkcjonują dobrze tylko wtedy, gdy są otwarte.

Zrezygnuj z narzekania

Porzuć swoją ciągłą potrzebę narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które robią, że jesteś nieszczęśliwa, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię niezadowoloną, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo nieszczęśliwą, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja wyzwala w tobie te uczucia, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ potęgi dobrego myślenia.

Oczekiwania innych ludzi wobec Ciebie to nie Twoje oczekiwania

O wiele za dużo osób żyje życiem, które nie jest ich życiem. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni postrzegają jako najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich wrogowie i ich nauczyciele, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci dawaniem wszystkim zadowolenia, spełnianiem oczekiwań innych osób, że tracą kontrolę nad własną egzystencją. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego potrzebują…. i ostatecznie zapominają o swoich potrzebach. Żyje się tylko raz – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, posiadać je, a zwłaszcza nie pozwól, by opinie innych ludzi odciągały Cię od Twojego sposobu życia. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.