Postaw tarota na zdradę

Przeczytaj o oznakach zdrady

Chcesz postawić sobie tarota na zdradę ? Zapraszam tutaj: https://blog.otylia.pl/postaw-tarota-na-zdrade/

W przeszłości w ich rodzinie były przypadki zdrady

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, gdzie matka z ojcem zdradzali się nawzajem a mimo tego, nadal byli małżeństwem, to możesz mieć powody podejrzewać, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Postaw tarota na zdradę

Romans był początkiem Twojej relacji

Dla wielu osób hasło „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest prawdziwe. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może być niewiernym… również Tobie.

Mniej Ci się zwierzają

Stawanie się mniej skłonnym do omawiania z tobą problemów może być sygnałem, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

Bardziej o siebie dbają

W momencie gdy Twój partner znowu zaczyna chodzić na siłownię, kupuje nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to oznaczać, że jest na wczesnym etapie związku z kimś innym.

Wyciąga dużo gotówki z bankomatu

Osoby zdradzające często korzystają z płatności gotówką, podczas gdy zabierają swoich tajemniczych partnerów na schadzkę, aby ich partnerzy nie mogli śledzić ich wydatków. W momencie gdy posiadacie wspólne konto finansowe, masz możliwość mieć na uwadze zwiększoną ilość wypłat z bankomatów.

Nagle mają nowe zachowania seksualne

Bezsprzecznie możliwe jest, że po prostu chcą doświadczyć czegoś nowego. I jeśli tylko jesteś w to zaangażowana to bardzo dobrze. Natomiast kolejne oznaki zdrady w całości z wyraźnie widoczną zmianą w rutynie seksualnej mogą oznaczać, że uczą się tego od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Często sugeruje Ci, że to Ty go zdradzasz

Ponadto, że jest to typowa projekcja, takie postępowanie służy dwóm celom. Osadza Cię w defensywie, więc nie masz szansy rozważyć odmiennej opcji. Kreuje się również na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Może to być również prawdziwa odpowiedź na uświadomienie sobie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, tak może być również w Twoim przypadku.

Zapominają, jakie historie już Ci opowiedzieli

Jeśli twój partner zwykle rozpoczyna opowiadanie od zdania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to być związane z tym, że ma kłopoty ze śledzeniem kilku wersji opowieści.

Przestaje zauważać problemy w związku

Zdradzani ludzie niejednokrotnie okazują zaskoczenie, w momencie kiedy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ sądzili, że wszystko układa się bez zarzutu w czasie gdy, niewierność się rozpoczęła. Ale niejednokrotnie czynnikiem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w relacji, są zaspokajane przez inną osobę.

Nagle są wobec Ciebie bardzo krytyczni

Osoby niewierne niejednokrotnie starają się motywować swoje postępowanie, sprawiając, że ich związek jest tak zły, że nie mieli wyboru. Zazwyczaj dzieje się tak w sytuacjach, w których osoba zdradzająca czuje, że jest zakochany w tej drugiej, ponieważ czuje, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Wpadają w irytację, gdy próbujesz się z nimi skonfrontować

Ktoś, kto nie zdradził, prawdopodobnie będzie miał solidne wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego przykrywkę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Zwykle próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.