Dobra tarocistka. Dlaczego warto skorzystać ?

Próba odblokowania się

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która prowadzi donikąd, relacje typu „lepszy rydz jak nic”, złe warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota jest w stanie pomóc Ci ponownie zyskać energię.

Nowe przeżycia

Odważ się na coś innego! Z pewnością jest w Twoim życiu dziedzina, która zdaje Ci się ślepym zaułkiem. Przeciwstawianie się wobec zmian prowadzi jedynie do bezwładu. Tarot ma wpływ niczym doskonała latarka, usuwając blokady na drodze i ukazując możliwości. Za cenę paru kosztownych kaw możesz doświadczyć czegoś, co naprawdę może dać Ci zastrzyk energii! W końcu nowe spojrzenie może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Uwolnij się od tego, co Ci szkodzi

Dobra tarocistka. Dlaczego warto skorzystać ?

Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktokolwiek inny w Twoim życiu jest w poważnym zagrożeniu. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uchronienia się od złych przekonań, zgubnych związków, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co wstrzymuje nas przed życiem na całego.

Ubogacenie wewnętrzne

Wszyscy musimy ćwiczyć szlifowanie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się zaledwie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie wykorzystujemy lub które kochamy. Rozgardiasz, rupiecie, nieprzydatne przedmioty – wszystko to musimy oddać lub oddać do utylizacji. Gotówka w naszych portmonetkach i pieniądze na naszym koncie bankowym powinny być traktowane z rozwagą. Po sesji z kartami odkryjesz, że stałaś się zdopingowana do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

Mówienie tylko i wyłącznie w swoim imieniu

Tarot zmusza, abyśmy odnaleźli swój głos, ale unikali niemiłych słów. Karty zachęcą nas do zaangażowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą umiejętność do przeniesienia emocji na bok, bycia sprawiedliwym i zrównoważonym w naszych osądach, ostrożnego stosowania słów i postanawiania decyzji z przekonaniem o ich słuszności.

Autorefleksja

Poszukując wiedzy i odkrywając prawdę, wkrótce odszukamy nasze własne, świecące światło. Naszym ostatecznym celem staje się umiejętność sugerowania rad zagubionym, pocieszania cierpiących i dodawania otuchy pękniętym sercom.

Czasami to dobra zabawa

Tarot potrafi dostarczyć Ci powodów do imprezowania! Radość i śmiech są przeważającymi rezultatami postawienia kart. Twoja sesja wesprze Cię duchowo i uczyni, że poczujesz lekko. Tak, Tarot uwielbia się bawić. I po dobrym odczycie, Ty także będziesz.

Delektowanie się mądrością

Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest nietypowego w edukacji i dyscyplinie? Pomyśl nad inną opcją jaką jest życie wyzbyte z mądrych rad lub wiary w siłę wyższą… Tarot udziela nam pomocy w taki sposób, by pomóc nam pojąć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to często bywa, może być też znaczące i istotne.

Poradzenie sobie z rozczarowaniem

W jakiejś chwili życia niemal każdy zaznaje utraty i złamanego serca. Kiedy wszystko się wali, wróżba z Tarota jest w stanie pomóc Ci uwolnić się od bólu i odzyskać wiarę.

Odzyskanie jasności umysłu

Sprytny umysł jest doskonałym instrumentem. Jest to bezcenna umiejętność, aby móc ustanawiać szybkie i zdecydowane decyzje, a potem czytelnie wyrażać swoje opinie i potrzeby. Przesłania Tarota wymagają, abyśmy wykorzystywali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. W chwili kiedy zastanawiamy się nad różnymi wyborami, powinniśmy kierować się naukami kart, odkładając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji świecić w ciemności i zamykając oczy na odwrócenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by odnaleźć spokój i wyjście w ciężkich momentach.

Bycie w zgodzie z samym sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co mówisz, kłębi się w Twojej głowie i myślach i robisz, było w zgodzie ze sobą. Aby dostać ten wzniosły styl życia, należy odkryć i ponownie zdobyć swoje prawdziwe „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Nacisk ze strony społeczeństwa i niecne miary sukcesu są w stanie odwrócić nas od naszej prawdziwej natury. Obawa przed odrzuceniem, lęk przed niedopasowaniem, odczucie niewypału mogą wleźć do naszej psychiki i odrzeć nas z radości. Tarot sugeruje oczywiście środki zaradcze i może nas zepchnąć ponownie na bardziej zrównoważone tory.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.