Co zrobić przed postawieniem kart tarota ?

Możesz czuć się nad wyraz dobrze

W czasie odczytywania kart tarota, jesteś w stanie oczekiwać zadowalającego, pełnego werwy uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i zachęconą. W związku z tym najzwyczajniej pozostaw otwarty umysł i przemyśl czytanie kart tarota jako coś sprawdzonego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Przewidywania mogą, ale nie muszą być bardzo dokładne

Jest parę sposobów na tasowanie kart i jest także sporo sposobów na rozłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i prezentowane jest w stanie oddziaływać na odczyt i są przypadki, w których przewidywania mogą nie być w całości konkretne. Dlatego, najkorzystniej jest przyjść bez żadnych żądań co do dostania odczytu.

Co zrobić przed postawieniem kart tarota ?

Nie istnieją złe karty tarota

Funkcjonują karty tarota o nieodpowiedniej reputacji, jednak musisz pojąć, że faktycznie nie ma nieodpowiednich kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Raczej symbolizuje wielką zmianę w Twoim życiu, taką na przykład jak uzyskanie dyplomu lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta potrafi rzeczywiście dać Ci możliwość wyobrażenia sobie, na jakiej zasadzie możesz zmienić swoje życie.

Może minąć trochę czasu zanim zrozumiesz, co oznacza rozkład

Karty Tarota wyrażają wiele różnorakich rzeczy, które mogą przekładać się na różne aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie wychwycić z marszu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zobaczysz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz być w stanie rozpoznać zależności między tym, co jak obecnie wygląda Twoje życie a tym, co pokazały karty.

Przygotuj pytania

Przed dostaniem wróżby z kart tarota, należy przygotować komplet pytań, na które życzysz sobie otrzymać odpowiedź. Pytania, które zbierzesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego szczególne jest, abyś zebrała swoje myśli i przemyślała, na co masz życzenie osiągnąć odpowiedź. Bądź dodatkowo uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Poznaj nieznane

Kiedy udajesz się na czytanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się doskonale w odkrywaniu siebie poprzez symbole, które karty Ci uwypuklą.

Pomoc w interpretacji rozkładów kart

Bądź otwarta w stosunku do osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona w stanie udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak odczytać karty. Twoja łączność z tarocistką ma potężne znaczenie w procesie interpretacji rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie potrafiła lepiej Cię poprowadzić. Bądź przekonana, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.