Czy wszystkie moje marzenia się spełnią ?

Jasne, czasami fart i przeznaczenie mają istotną rolę w realizacji marzeń (jeśli masz wiarę w tego typu rzeczy), ale w przeważającej części, żeby ziścić swoje pragnienia potrzeba wielkiej i trudnej pracy, fatygi i poświęcenia. Pod spodem przyswoisz trochę możliwości co zrobić, żeby Twoje marzenia się ziściły.

Nie bój się podjąć ryzyka

Podejmowanie ryzyka bywa straszne, ale jest także niewiarygodnie satysfakcjonujące. Zawsze, gdy decydujesz się na ryzyko, które Cię przeraża, odkrywasz, że zazwyczaj nie było ono tak paraliżujące, jak sobie myślałaś, a dzięki temu Twoje życie poszerza się trochę bardziej.

Czy wszystkie moje marzenia się spełnią ?

Skonkretyzuj plan

Powinnaś sporządzić dokładny harmonogram roczny bądź nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko możliwe. Na przykład, jeżeli Twoim marzeniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć planować programy budżetowania dla swoich finansów i pomyśleć, jakie kroki masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z sukcesem, przykładowo opublikowanie powieści, będziesz musiała zaplanować (być może z dokładnością do tygodnia) działania, które zamierzasz zrobić, aby ziścić swoje pragnienie. Rzym nie został zbudowany od razu.

Musisz się na tym skoncentrować

Nie trudno jest zawrócić do czterech kątów z pracy, skonsumować posiłek i zgubić się w swoim ukochanym serialu. Daremne dni zamieniają się w tygodnie i miesiące i nim spostrzeżesz, twoje pragnienia uciekają do miejsca nicości. Owszem, masz prawo być przemęczona, ale jeśli naprawdę pragniesz, żeby Twoje marzenie ożyło, to musisz włożyć w to ciężką pracę. Jeżeli odpycha Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w spełnienie Twojego marzenia, to prawdopodobnie nie jest ono dla Ciebie tak ważne, jak przypuszczałaś.

Pamiętaj o małych kroczkach

Realizacja marzeń to nie pośpiech i nie musisz z nikim mierzyć się. Normalne życie musi być kontynuowane, także jeśli nie jesteś bardzo bogata i nie możesz sobie pozwolić na porzucenie roboty, to powinnaś pozostawić swój wolny czas na stopniową realizację swoich marzeń.

Zorganizuj przestrzeń na Twoje marzenia

Każdy z nas jest zajęty. Rzeczy są takie same, jeżeli nie odstąpisz w swoim życiu miejsca na swoje pragnienia, co może oznaczać, że będziesz musiała poświęcić inne sprawy. Nie możesz zrobić prawdziwej, udanej zmiany w swoim życiu, do czasu gdy nie nauczysz się odpowiadać „nie” ludziom lub zadaniom, które chcą pochłonąć twoje dni.

Sprecyzuj swoje marzenia

Czasem ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcą realizować w życiu już od młodych lat, a drudzy nie wiedzą. Jeśli znajdziesz się w tej drugiej części ludzi, nie ma powodu do niepewności, to znaczy, że nie poznałaś do tego momentu swojego powołania. Powinnaś dlatego dowiedzieć się, co dokładnie jest Twoim marzeniem. Jest dużo możliwości, by to zrobić, dlatego, że często pragnienie odnajduje się znienacka. Dobrym rozwiązaniem na początek byłoby powiększenie swoich horyzontów za pomocą podróżowania i zobaczenia innych miejsc i tego, jak jakie mają zwyczaje różne kultury. Odbycie wyprawy w pamięci do lat młodości i powrót myślami do tego, co uwielbiałaś w tym czasie wyprawiać jako dzieciak również będzie dobrym planem.

Poproś kogoś o poradę

Nastąpił moment, aby porozmawiać z konsultantem. Poszukaj kogoś, kto już pracuje w dziedzinie, w której chcesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w branży. Jeżeli Twoje marzenie jest związane z interesem, możesz zapytać o wskazówkę związaną z karierą od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zarezerwować wizytę u doktora bądź lekarki, żeby nabyć większą wiedzę w tym zakresie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.