Jak chronić dom przed złą energią ?

Dobre mantry

Nie jest wystarczające, aby tylko oczyszczać się z niekorzystnych energii. Warto też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym sposobem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w chwili, gdy tylko otwierasz rano oczy, odczuwasz silny stres lub lęk. Masz możliwość skorzystać z gotowych afirmacji. Możesz także wymyślać swoje własne afirmacje dopasowane do twoich potrzeb. Będą doskonałe na początek dnia i do wykorzystywania ich w chwili, kiedy nie możesz pozbyć się negatywnych uczuć. Warto też śpiewać i słuchać mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach. Poczytaj też o mantrach ochronnych.

Jak chronić dom przed złą energią ?

Podejmowanie decyzji

Jednym z kluczowych działań musi być przede wszystkim prawdziwe przekonanie o tym, że chcemy oczyścić atmosferę i energię jaka panuje dookoła nas. Zdecydowane i dobre nastawienie jest niezbędne. Tylko ono pozwoli uzyskać odpowiednią moc i motywację do zmiany swojego życia. Większa wiara i przeświadczenie o słuszności podejmowanych decyzji oznacza silniejszą magię ochronną.

Natura w naszym życiu

Ziemia, na której żyjemy ma wyjątkowe zdolności transformacji energii. Im częściej obcujesz z przyrodą, tym masz wyższą wibrację. Natura podnosi częstotliwość naszych wibracji; w ten sposób tworzysz pozytywną aurę dookoła siebie. Dodatkowe korzyści to większa odporność na stres, jaki nas spotyka, często dużo lepszy nastrój, lepszy sen, większa pomysłowość i większa koncentracja.

Sól kuchenna

Sól kuchenna może przydać się nam do oczyszczania energii w mieszkaniu. Sól ma zdolności, aby wchłaniać złą energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu wsypiesz niewielką ilość tej substancji. Pozostaw ją tam na dwie doby. A co dalej? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeśli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dosyp soli do kąpieli w wannie, lub wetrzyj ją w siebie pod prysznicem.

Świeczki i ogień

Oczyszczające cechy ognia znane są ludziom od wielu lat. Rzecz jasna, nie oznacza to, że musisz urządzać tańce przy ognisku w swoim domu. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Paląca się świeca nie tylko bardzo ładnie się prezentuje i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień pozwala oczyścić dane pomieszczenie. Do takiego zabiegu najlepiej użyć świecy woskowej, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, bądź świecy zapachowej.

Amulety i talizmany

Amulety chronią przed negatywnymi siłami i złą energią, jaka nas otacza. Kamienie mają różne moce i działanie, niektóre z nich odbierają złą energię, która w nas się znajduje, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można dostać gotowy amulet sugerując się jego właściwościami lub przygotować swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet dobrze jest wybrać taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, należy czyścić w wodzie z solą lub obmywać pod kranem, chociażby raz na tydzień.

Wybaczenie innym krzywd

Każdy żal i złość, które w sobie nosimy działają na nas negatywnie. To istotna blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Sprawia nam ból każdego dnia od początku. Nie dość, że nie mamy miejsca w życiu na ciekawe doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Z tego właśnie powodu powinniśmy nauczyć się przebaczania i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i pozwolić jej odejść.

Rośliny w doniczkach

Rośliny to jeden z najprostszych znanych nam pochłaniaczy negatywnej energii. Pamiętaj, że to one produkują niezbędną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć lepiej, energiczniej a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Dodatkowo także zwiększają wilgotność powietrza i niwelują substancje które mają negatywny wpływ na zdrowie.

Dźwięk jako oczyszczenie

Dźwięk ma znakomite właściwości , które mogą pomóc w oczyszczaniu. Spróbuj przejść się po domu i podzwonić dzwoneczkami w każdym pomieszczeniu i każdym kącie.

Minerał oczyszczający

Kryształ górski to niezwykły minerał, który pomaga usuwać energię z otoczenia. Kamienie rozłóż w różnych częściach domu – przy łóżku, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

Kot wskaże miejsca

Kot potrafi naprawić energetykę w każdym mieszkaniu, a robi to ponieważ ma zdolność przekształcania energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób wzajemnie na siebie działające. Kot lubi energie, które ludziom zwykle przeszkadzają i utrudniają funkcjonowanie i z chęcią ja pochłania. Ale nie lubi energii, która jest dobra i korzystna dla człowieka. Nie przebywaj dłuższy czas w ulubionym miejscu wypoczynku kota. By się dobrze wysypiać, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie pozwól aby właśnie tam umiejscowione było łóżko. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Palenie ziół

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie wydzielającego się dymu jest tutaj istotne, gdyż ma on odpowiednie właściwości ,które uwalniają organizm od złej energii. Pospaceruj po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba, możesz też oczyścić samą siebie.

Wietrzenie i sprzątanie domu

Brzmi jak coś oczywistego, jednak sprawdza się doskonale. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek mogą skutecznie zniszczyć dobrą energię w każdym miejscu. Jeśli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, praktycznie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Z tego właśnie powodu, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Pierwszym, co zrobisz powinny być gruntowne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe patenty oczyszczania energii są całkowicie wystarczające, aby poprawić komfort naszego życia i odzyskać dobre samopoczucie. Jeśli będziemy oczyszczać nasze mieszkanie regularnie, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Posprzątaj porozrzucane, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, czy też do szuflad. Pozbądź się zbędnego kurzu, włącz odkurzacz, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których prawie wcale nie używasz – możesz wyrzucić. Dokładnie wywietrz mieszkanie, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.