Dlaczego radzimy się wróżek ?

Zadbanie o intuicję

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, uzyskanie takich samych wiadomości zwrotnych od wróżki może pomóc Ci mocniej zaufać swojemu rozumowi. Z czasem osiągniesz lepsze zaufanie do tej umiejętności, co znacznie będzie miało wpływ na twoje rozeznanie w życiu.

Inne podejście

Dlaczego radzimy się wróżek ?

Wszyscy posiadamy możliwości, które pozwalają nam dokonywać przemyślanych wyborów. Natomiast możemy nie być świadomi wszystkich możliwości, które posiadamy. Czytanie z kart potrafi pokazać rozmaite ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Większa klarowność

Ludzie mogą zdobyć jasność, dostając więcej wiadomości od wróżki i zdekonstruować wszelkie kłamliwe przekonania, przypuszczenia i postrzeganie w swojej egzystencji.

Zwiększenie empatii

Pewni ludzie bawią się w zrzucanie na siebie winy i są ofiarami swoich okoliczności. Wróżba zapewnia obiektywne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

Pomoc pupilom domowym

Pomimo że znaczna część ludzi nie jest w stanie pojąć wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące stworzenia posiadają swój osobisty język. Wróżki, które współpracują ze zwierzętami, są w stanie przeżywać energię zwierzęcia i przekazywać te informacje jego opiekunowi.

Praca z aurą

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, mogą zauważyć, gdzie jakaś osoba może posiadać energetyczne problemy. Są w stanie dodatkowo polecić różne kryształy lub techniki, aby pomóc oczyścić czakry i przywrócić równowagę ciała.

Kontakt z osobami z zaświatów

Wróżki mogą dotrzeć do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy zmarli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie dostać rozmaite dodatkowe wiadomości, które ich bliscy mają dla nich.

Pomoc przy blokadach

Nie wszystkie problemy, z którymi ludzie mają do czynienia, są widoczne. Wróżki mogą dotrzeć do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wybawić cykle karmiczne, okaleczenia z z okresu dziecięcego i wszystkie rozżalenia, których wciąż w Tobie tkwią.

Zadbanie o pewność siebie

Ludzie często ignorują swoje przeczucia, myśląc, że ich założenia są absurdalne. To może sprawić, że wiele osób neguje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł robił im psikusy. Wróżba jest w stanie udowodnić poprawność podejrzeń lub niepewności. Co więcej, może to prowadzić do większego poczucia siły, co może zdecydowanie polepszyć pewność siebie.

Wskazanie kierunku

Niekiedy ludzie jedynie potrzebują wiadomości zwrotnej, aby byli w stanie pozostać na właściwej drodze. Wróżki mogą ukazać Ci obszary, które potrzebują naprawy.

Dobre przygotowanie

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak prawdopodobieństwo, że określone wydarzenia się odbędą. Wróżka udzieli Ci pomocy w przygotowaniach do tego, co prawdopodobnie zmierza w Twoją stronę.

Poprzednie wcielenia

Wróżki potrafią penetrować twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak pewne sprawy odzwierciedlają twój obecny cykl życia. Zdobędziesz wiele jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Nawiązanie kontaktu z przewodnikami duchowymi

Wszyscy posiadamy mistrzów duchowych, którzy przyglądają się naszym poczynaniom. Jednakże to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową zdolność do zawierania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

Niewyobrażalne możliwości

Nasze umysły potrafią być naszym najmocniejszym utrudnieniem, powstrzymując nas od dostrzegania innych możliwości. Osoba z zewnątrz, patrząca z zewnątrz, może zobaczyć rzeczy z odmiennego punktu widzenia, proponując Ci więcej możliwości, których przedtem nie rozważałaś.

Potrzeba bycia wysłuchanym

Człowiek może chcieć zaledwie, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Pewność w podejmowaniu decyzji

Być może jakaś osoba chce podjąć trudną decyzję, ale nie jest przekonana co do jej rezultatów. Wróżka może przedstawić rozmaite potencjalne zdarzenia tak, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

Równowaga uczuciowa

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest sprzyjające dla Twojej pewności siebie, co również efektywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Żałoba

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą dać genialną kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich rodziny i przyjaciół.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.