Kochać dwie osoby jednocześnie…

Problemy w sypialni

Klasyka takich sytuacji czyli myślenie o jednej osobie w trakcie seksu to nagminny problem. Niestety, sytuacja wygląda podobnie z wypowiadaniem imienia tej drugiej osoby. Staraj się unikać tego ostatniego.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Jeśli jesteś zauroczona w dwóch osobach, to może być tak, że jesteś w pełni zadowolona, gdy jesteś z dala od tych osób. Albo może zdarzyć się, że nigdy nie czujesz się w pełni dobrze, ponieważ druga osoba wbiła się do twojego umysłu i czujesz się winna.

Kochać dwie osoby jednocześnie...

To znajome uczucie

…od obu z nich. Jesteś uświadomiona, w jakim momencie jesteś zauroczona. To uczucie. Znasz je i rozpoznasz je, kiedy je poczujesz, nawet jeśli zdążyłaś je ofiarować komuś innemu.

Obecny partner nie jest tym jedynym w Twoich myślach

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zakochani. Jest to absolutnie normalne. Ale jeśli twój umysł wędruje do dwóch osób, a wręcz więcej, a nie do tego kogoś specjalnego, to może to być spowodowane tym, że czujesz się skłócona wewnętrznie. Skoncentruj się na tym, gdzie prowadzi Cię twój umysł i spróbuj zastosować tę kreatywność i zrobić coś pomysłowego dla twojego związku.

Nie wiesz do kogo zadzwonić najpierw

Kiedy odbywają się ogromne wydarzenia – otrzymujesz nową pracę, twój pies zdycha, otrzymujesz informację o nowej serii ukochanego serialu – pojawia się reakcja, aby skontaktować się z osobą numer jeden. Jeśli nie możesz się zdecydować, do kogo udać się najpierw, to coś może być nie tak.

Jeśli nie jesteś całości zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna mówić o przyszłości lub poświęcać ci uwagę – i jest bardzo wyraźnie skupiona tylko na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Prawdopodobnie poczujesz obawę i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której możesz być zauroczona.

Twoi znajomi nie wiedzą kogo kochasz

Powinnaś zadać im ciężkie pytania. Jeśli nie potrafią udzielić ci nietrudnej odpowiedzi, to może być najzwyczajniej tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.