Czy on mnie kocha ? Wróżba

Stawia Cię naprawdę wysoko

Jednym z najważniejszych symptomów, że partner Cię kocha, jest uprzywilejowane traktowanie. Nie chodzi tu o to, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie widywać się z innymi ludźmi – to byłoby wręcz chore. Jeśli w większości sytuacji twój chłopak wybiera ciebie i twoje towarzystwo oraz pragnie spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, nawet gdy jest zapracowany, a jego kalendarz pęka w szwach, to po prostu Cię prawdziwie kocha.

Robi za Ciebie Twoje obowiązki

To niekiedy wydaje się nieważne, ale wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z najważniejszych oznak prawdziwej miłości. Jeżeli on myje za Ciebie naczynia, odkurza, bo wie, że zwyczajnie tego nie znosisz, to raczej naprawdę cię miłuje.

Czy on mnie kocha ? Wróżba

Jest Ci pomocny

Kiedy potrzebujesz pomocy czy wsparcia, stale możesz polegać na partnerze. Tak bardzo, że kiedy powiadomisz go, iż zalało Ci mieszkanie albo twój samochód stanął w płomieniach, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci na pomoc.

Chce czuć Twoją obecność

Ludzie, którzy się kochają, naturalnie nie muszą być przy sobie 24 na dobę. Ale jeżeli twój partner znienacka Cię obejmuje, całuje Cię w czoło, bierze Cię za rękę w sklepie albo siada koło ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi mówić słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi sam za siebie.

Chce Twojego dobrego samopoczucia

Możesz w prosty sposób zaobserwować, czy twój mężczyzna darzy Cię poważnym uczuciem – mimo że tego jeszcze nie powiedział – po jego codziennym zachowaniu wobec Twojej osoby. Akceptuje twoje kuriozalne domowe nawyki, wstaje do pracy na palcach, aby cię nie zbudzić, daje ci siedzieć w autobusie przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zapadasz w sen na kanapie… Jednym słowem, troszczy się, by było ci jak najlepiej i jak najmilej.

Często prosi Cię o wsparcie i poradę

Jesteś kołem ratunkowym swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma dylemat, potrzebuje rady lub pomocy albo ma zły dzień. Ufa Tobie bardziej niż innym.

Planuje waszą przyszłość

Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, posiadaniu razem zwierzaka czy zakupieniu mieszkania. Jeżeli Twój ukochany uwzględnia Ciebie w swoich planach i marzy o przyszłości u twojego boku, to ma wobec Ciebie naprawdę poważne zamiary.

Słucha tego, co mówisz

Czołowa przesłanka, że twój chłopak darzy Cię prawdziwym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Aby skoncentrować się na tym, co chcesz mu opowiedzieć, pauzuje grę albo odkłada książkę na boczny plan.

Broni Twoich spraw

Chronimy ludzi, którzy są nam bliscy. Jeśli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie prawdziwe uczucia.

Daje prezenty prosto z serca

Nie sztuka kupić komuś drogi, modny podarunek. Prawdziwe wyzwanie to sprawić podarek, który będzie rozważny, spersonalizowany i ważny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego artysty, którego sam nie lubi, wymarzoną powieść, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel ze zwierzątkami, które kochasz.

Czuje, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego mówić, on od razu zauważa, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Po chwili wyczuwa twój zły nastrój, panikę czy niepokój. Co więcej, czujesz, że możesz mu o swych problemach opowiedzieć.

Rozmawia o Tobie z innymi

Twój ukochany gawędzi ze swoją siostrą przez telefon. Znienacka słyszysz własne imię i to w całkiem dowolnym kontekście. Podobnie w dyskusjach z dowolną osobą – znajomym, kuzynką, kumplem. Kiedy twoja ukochana osoba przy każdej możliwej okoliczności wspomina o Tobie w konwersacjach z innymi, oznacza to, że jesteś dla niego nieobojętna.

Wspiera Cię i lubi to robić

Ukochany wspiera Cię w twoich planach i celach. Wierzy w ciebie, mówi Ci, że poradzisz sobie i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich celów. Jeżeli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś szczęściarą.

Często o Tobie rozmyśla

Kiedy nie jesteście akurat w pobliżu, twój partner często pozwala Ci znać, że o Tobie myśli na przykład – dostajesz wiadomość na telefon, że właśnie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Okazuje, że jest z Ciebie dumny

Twój partner jest twoim najwierniejszym sympatykiem. Jest dumny ze wszystkich twoich dokonań, choćby były drobne. Czasem odnosisz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Źródło: https://blog.otylia.pl/czy-on-mnie-kocha-tarot/

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.