Mówił, że kocha a zostawił

To po prost nie była miłość

Może być i tak, że on postanowi się rozstać, ponieważ zrozumie, że nie jesteś tą jedyną. Będzie to dla Ciebie niezwykle trudne, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Przekonywanie go do bycia z Tobą mimo tego wszystkiego, co Ci powiedział nie jest dobrym rozwiązaniem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci ciężko żyć kiedy mimo wszystko okaże się, że jego podejrzenia co do tego, że Cię kocha były słuszne. Nie okazuj słabości, przyjmij jego decyzję z podniesioną głową. Zasługujesz na miłość i po jakimś czasie na pewno pojawi się ona w Twoim życiu.

Obarczałaś go za to jak się czujesz

„Kochasz mnie?”, „Jak bardzo mnie kochasz?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet uważa, że częste powtarzanie tych dwóch ważnych słów przez mężczyznę gwarantuje im trwałość związku. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama trzy razy dziennie powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on nie będzie czuł już wartości tych dwóch słów.

Mówił, że kocha a zostawił

On chciał być mężczyzną w tym związku

Podobnie, jak kobieta chce mieć poczucie, że ktoś jest cały dla niej i dba o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu znak, że on jest jej najważniejszym opiekunem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że subtelnie dasz znać, że tak właśnie jest.

Zbyt szybko chciałaś go zmieniać

Niestety, ale jeżeli nie zmienisz swojego podejścia, nikt z Tobą nie wytrzyma. Facet nie potrzebuje drugiej matki, zwłaszcza takiej, która jest z nim codziennie i wciąż ma jakieś pretensje.

Miał sekrety

Zdarza się, że facet może posiadać jakieś tajemnice albo mieć problem, którego nie chce ujawniać partnerce, i sądzi, że jedyną opcją, jaka mu pozostaje, jest zapaść się pod ziemię lub porzucić ją bez słowa po to, by uniknąć rozmowy na ten temat. Być może wyda ci się to rzadkim przypadkiem, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój były partner macie za sobą niezbyt długi, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dobrze jego charakteru i każdego wątku z jego życia,możliwe, że coś przed tobą ukrywałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego zdecydował o odejściu. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inną tajemnicę, której nie chce wyjawić, to, co skrywa, rzecz jasna wcale nie musi być związane z faktem, że w jego życiu istnieją inne kobiety.

Za szybko mu uległaś

Kiedy bardzo szybko oddasz się mężczyźnie w sferze seksualnej sprawi, że on od razu poczuje się znudzony. Mężczyźni Nie lubią kobiet, które można zdobyć bez wysiłku. Wolą kiedy kobieta ma swoje zasady i wbrew pozorom lubią stosować się do nich. Oczywiście tylko w tych sytuacjach, gdy liczą na to, że będzie to poważna relacja i nie interesują ich krótkie romanse.

Poznał kogoś innego

Twój były chce uniknąć konfliktów, ukrywa poważny sekret i nie chce cię zranić. Poznał inną kobietę, postanowił, że chce z nią stworzyć coś poważnego i dlatego pomyślał, że najlepiej będzie, jeśli zakończy wasz związek w sposób nagły i bez zbędnych wyjaśnień.

Miał dość Twoim zmian nastroju

Mężczyźni zwracają uwagę na sprawy ogólne, a panie mają skłonności do analizowania i wnikania we wszystkie szczegóły. Nic w tym złego, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, mimo tego, że jest wyrozumiały, w końcu może zacząć być tym zmęczony i przytłoczony.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój ex zostawił cię niespodziewanie, podając niejasne wyjaśnienia, ponieważ boi się, że będąc z tobą zupełnie szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo bardziej dyplomatyczne i uprzejme wydaje się „nie mogę się na razie wiązać… to nie twoja wina” niż „ostatnio nie pociągasz mnie już fizycznie i znudziło mi się życie u Twojego boku”.

Chciałaś go mieć na wyłączność

Powodem, dla którego mężczyźni często decydują się zrezygnować z jakiejś relacji, jest zbyt duża zaborczość kobiety. Pamiętaj, że relacja partnerska nie polega na zakazach i ograniczeniach, jakie wciąż stawiasz partnerowi. Musisz zrozumieć i akceptować to, że on ma prawo wyjść z kumplami na piwo, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet być na tyle zajętym, żeby nie zadzwonić chociaż obiecał. To zwyczajne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się Twoimi wyrzutami czy awanturą…

Zapomniałaś o lojalności

Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz ofiarować swojemu partnerowi. I pamiętaj – on obserwuje cię cały czas i rozumuje mniej więcej tak: jeśli ona jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też oddana i wierna w związku ze mną.

Zbyt szybko powiedziałaś mu, że go kochasz

To mężczyzna pierwszy powinien wyznać miłość partnerce. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi spowodować rozstania. Może się jednak stać tak, że on nie chce lub nie jest gotowy na wielkie słowa. Twoje wyznania mogą powodować presję. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zobowiązuje do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Poza tym on może mieć wrażenie, że jesteś zbyt wrażliwa, skoro tak szybko się zakochałaś.

Twoje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością

Nie ma nic złego w posiadaniu pewnych oczekiwań co do związku, ale należy wyznaczyć pewne realne granice. Dotyczyć powinny one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Mężczyzna może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, tak samo jak nieustannego spełniania twoich zachcianek, bycia na zawołanie i podzielania twojego zdania na każdy temat.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.