Już go nie kocham. Kiedy odejść ?

Denerwujecie się z byle powodu

Każdy powód jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Gesty partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeśli niczego złego nie miał na myśli.

On bardzo działa Ci na nerwy

Następną oznaką braku miłości jest to, że prawie każde jego działanie lub jego brak działa ci na nerwy. Dawniej na niektóre zachowania faceta przymykałaś oko a może nawet uważałaś je za urocze. Teraz, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Już go nie kocham. Kiedy odejść ?

Samotność w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można bywać samotnym. Chodzi o taką sytuację, kiedy jesteś w związku, ale uważasz, że nie ma nikogo, kto cię zrozumie. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz liczyć na szczere rozmowy, bo nie zgłębi twoich odczuć albo w ogóle nie zechce cię wysłuchać.

Twoi bliscy już w Was nie wierzą

Zazwyczaj nie liczymy się z ich zdaniem, bo to przecież nie jest ich sprawa. Zastanów się jednak, dlaczego wszyscy odradzają ci tej znajomości.

Nie wychodzicie do ludzi

Nie ma możliwości aby być razem, chowając to przed całym światem. Partner powinien przedstawić cię wreszcie swoim przyjaciołom i rodzinie. Jeśli tego nie robi, to coś jest nie tak.

Nie szanujesz go

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on wcale się zmniejszać – wręcz dobrze byłoby aby wzrastał. Brak szacunku oznacza coś bardzo złego. To koniec miłości i nieważne, z jakiego powodu nastąpił.

Unikacie dotyku

Można nawet powiedzieć, że unikacie siebie jak ognia. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko kwestie łóżkowe, ale też łapanie się za ręce, przytulanie czy gładzenie po twarzy.

Masz gdzieś czy on Cię zdradza

Zakochana kobieta, czuje niepokój i smutek na myśl, że facet mógłby posunąć się do zdrady. W sytuacji, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żadna negatywna emocja – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Już nie czujecie więzi między wami

Chodzi o słynne „to coś”. Myśl, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś co nie zdarza się tak często.

Rozważasz rozstanie

Jakiś czas temu wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, natomiast obecnie myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

Nie umiecie się dogadać

Wcześniej rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Pomiędzy wami jest za dużo złych emocji.

Czujesz się manipulowana

W dobrze prosperującej relacji każdy ma też chwilę dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Jeżeli tak oczywiste kwestie stają się towarem deficytowym, wtedy jest dobrze zdecydować się by odejść.

W swojej przyszłości nie przewidujesz dla niego miejsca

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat uczuć wobec mężczyzny. Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne planowanie przyszłości oraz podobne pragnienia i wyobrażenia o życiu. Kochający się ludzie dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego brakuje, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Wolisz spędzać czas w pojedynkę

Jak się czujesz, kiedy partner informuje cię, że spędzi weekend w pracy, a nie z tobą? Jeśli towarzyszy ci ulga, a nie rozczarowanie – wszystko jest jasne.

Nie chcecie tego naprawiać

Każde z was pogodziło się już z tym, że to koniec i oboje macie tego świadomość. Możliwe, że jednak czekacie na ruch drugiej osoby, która odważy się powiedzieć głośno: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

On nie jest już dla Ciebie atrakcyjny seksualnie

W początkowej fazie relacji pomiędzy partnerami jest duża chemia i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po pewnym czasie ona nieco słabnie, ale nie ma w tym nic niepokojącego. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeżeli jednak na myśl o zbliżeniu, ogarnia cię niechęć, to być może trwanie nadal w tej relacji jest zwyczajnie bezsensu.

Źle się porozumiewacie

Dobra komunikacja to jeden z tych elementów związku, bez którego nie może on istnieć. Jeżeli nie wkładasz w nią żadnego wysiłku, nie jesteś już kimś, kto ma ochotę rozwijać związek i pracować nad nim. Wcześniej robiłaś to także dla siebie, a obecnie czujesz, że nie warto.

Musisz udawać kogoś innego

Powoli sobie uświadamiasz, że przestałaś do końca odpowiadać jego oczekiwaniom i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który od dawna już nie ma racji bytu.

Nie zgadzacie się w swoich poglądach

Nawet w idealnym związku nie musimy się we wszystkim zgadzać. Problem pojawia się wtedy, gdy wygłaszamy swoje zdanie i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Z małej chmury duży deszcz

Różnica zdań to moment, kiedy dobrze jest przedstawić swoje argumenty. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu zaczynacie się obrażać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.