Horoskop: Imię partnera

Wróżenie z karteczek papieru

Na białych karteczkach wynotuj imiona męskie niewidocznym atramentem. Kiedy wyschnie, czarodziejskie karteczki włóż do kapelusza. Po wybraniu karteczki sprawdź imię przyszłego męża nad płomieniem świecy, który uwidoczni napis.

Wróżba z liści wiśni i kwiatów

W Andrzejki należy zerwać parę liści wiśni i wstawić do wody. Jeżeli którakolwiek z gałązek zakwitnie do 24 grudnia, jest to znak, że w na przestrzeni kilku miesięcy odnajdzie się drugą połówkę i przeżyje z nią wspaniałe momenty.

Wróżba z płonącej karty

Horoskop: Imię partnera

Jeśli chcesz sprawdzić, jak silny jest twój związek, zapal w tej samej chwili dwie kartki papieru. Jedna z nich oznacza ciebie, druga twojego partnera. Kartka, która spali się pokaźniejszym płomieniem, uwypukli osobę kochającą bardziej.

Miłosne losowanie

Potrzebujecie obrączki, różańca i zielonego listka. Każdy z tych przedmiotów odzwierciedla zgodnie z kolejnością: szybki ślub, stan zakonny i staropanieństwo. Należy umieścić je pod trzema spodeczkami, kilkukrotnie zmienić miejsce dla niepoznaki i kolejno losować.

Wróżenie z kwiatu róży

W noc andrzejkową oberwij jej płatki, wsadź je do koperty, szczelnie ją zaklej i włóż pod poduszkę. Tuż przed zaśnięciem zapytaj „kiedy wyjdę za mąż?” i chwilę rozmyślaj nad tą wspaniałą wizją. Jeśli tej nocy zobaczysz w snach ołtarz, welon lub coś, co powiązane jest z małżeństwem, oznacza to, że wyjdziesz za mąż w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

Wróżby z kartek na wodzie

Przygotuj: korki od wina, karteczki z imionami męskimi i żeńskimi, pojemnik z wodą, szpilki.
Do korków od wina doklej karteczki z imionami męskimi, a potem umieść je w wodzie wraz z korkiem z imieniem kobiety. Ten korek, który się z nim złączy, wskaże imię przyszłego lubego.

Wróżby z igieł

Spotykasz się już z kimś? Sprawdź, czy twój luby to ten jedyny. Wypuść na wodę dwie igły i zobacz czy się złączą. W tej sytuacji symbolika jest jednoznaczna.

Wróżba za pomocą kartki i szpilek

Na dużej kartce papieru zapiszcie wszystkie męskie imiona, jakie tylko znacie. Później przewróćcie kartkę odwrotnie, zakręćcie kilka razy, aby nie oszukiwać i wbijcie szpilkę w obojętnie które miejsce. Właśnie poznałaś imię swojego przyszłego męża!

Wróżenie z zapałek

Wysyp zapałki na stół, po czym lewą dłonią wybierz garść i zacznij je odkładać, odliczając po kolei: kawaler, rozwodnik, wdowiec, kawaler… Jeśli przy ostatniej zapałce wypadnie kawaler, to ożenisz się z kawalerem, jeśli rozwodnik to za rozwodnika, a wdowiec to za wdowca.

Wróżby z lanego wosku

Potrzebujecie świecy i starego klucza z dużą dziurką. Gorący, w stanie ciekłym wosk ostrożnie wlewacie przez ucho od klucza prosto do pojemnika z zimną wodą. Kształt, który uzyskacie musicie oświetlić latarką, a cień rzucony na ścianę ma przedstawiać… No właśnie, co? Tutaj Tu kluczową rolę odgrywa wasza wyobraźnia.

Wróżby z jabłek

Każda z Was bierze jabłko i pozbywa się jego skórki na takiej zasadzie, aby zrobić jak najdłuższą obierkę. Rzucamy ją za siebie przez lewe ramię i odczytujemy literę, którą utworzyła się na posadzce. To okazja na poznanie imienia swojego wybranka.

Rzut obuwiem

Zdejmujemy but z lewej nogi, odwracamy się w kierunku przeciwnym niż drzwi i rzucamy go za siebie. Jeśli but skierowany będzie w stronę wyjścia znaczy to, że właścicielka błyskawicznie znajdzie swego wybranka.

Karciana wróżba o ślubie

Odpal świeczkę i weź talię do ręki. Rzetelnie ją przetasuj i donośnie zapytaj: „kiedy się ożenię”. W zależności od tego, jaki karciany kolor ci wypadnie, taką przyszłość sobie wywróżysz. Kier – w najbliższych miesiącach. Karo – nie za rok, ale niebawem. Trefl – staniesz na ślubnym kobiercu za parę lat, ale napotkasz sporo przeszkód, Pik – nigdy.

Wróżby z łódeczek

Przygotujcie papierowe łódeczki lub zróbcie je z łupinek orzecha. Każdą z nich trzeba wypunktować żeńskimi i męskimi imionami. Łódeczki puszczamy na wodzie, a posiadacze tych, które się zderzą, mogą w przyszłości stać się parą.

Wyścig butów

Przygotujcie sobie swoje lewe buty. Kładziecie je kolejno, jeden za drugim, zaczynając od miejsca, które znajduje się najdalej od drzwi wejściowych. Pierwsze ustawienie powinna dokonać osoba, która nie będzie z wami w to grała. Ustawiajcie je do momentu, w którym but wyjdzie za próg domu. Jego właścicielka ożeni się prędzej niż inne osoby biorące udział w zabawie.

Napotkanie osoby

Gdy w wigilię Andrzeja wyjdziesz z domu i spotkasz pierwszego mężczyznę / pierwszą kobietę, musowo zapytaj go / ją o imię. Masz to zrobić samodzielnie i spotkać tego człowieka pierwszy raz w życiu. Jego imię będzie imieniem Twojego przyszłego męża / przyszłej wybranki.

Wróżba słowiańska

Grupa panien zajmuje miejsce w kole, po którego środku ulokowany będzie mężczyzna z oczami ukrytymi pod chustą. Dziewczyny muszą trzymać się za ręce i zacząć tańczyć w wybranym przez siebie kierunku. Kawaler także powinien kilka razy się obrócić, a potem wskazać którąś kobietę stanu wolnego, kiedy ich taniec się zatrzyma. Ta, którą pokaże, najszybciej wyjdzie za mąż.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.