Oznaki, że nie nadajesz się do związku

Kipisz z zazdrości

Z całą pewnością istnieje przesąd, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest brednia. Zazdrość jest niczym jad. Tak naprawdę znikoma doza nic Ci nie zrobi, jednakże nic nie usprawiedliwia wykorzystywania toksyny. A wzięcie tego w nadmiarze może mieć tragiczne skutki. Nawet jeśli odczuwasz zazdrość to wiedz, że przekładanie jej na swojego ukochanego nie tylko nie da Ci nic pozytywnego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze bardziej go od siebie odsuniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to możliwość niewierności będzie jeszcze wyższe.

Źle oceniasz innych

Oznaki, że nie nadajesz się do związku

Fakt, że jesteś bardzo wymagająca jeśli chodzi o innych, obojętnie, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, kasjerkę ze sklepu czy kumpli swojego faceta, negatywnie o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo ocenia innych, jest niekiedy subiektywny, małostkowy i nadęty. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

Nie masz za bardzo swojego życia

Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani mocniejszych więzi z rodziną i środek Twojego życia towarzyskiego stanowi Twój partner, to możesz mieć komplikacje. Tym poważniejsze, jeśli on nie daj boże ma bliskich znajomych i swoje życie prywatne. Taka sytuacja umie uczynić, że on będzie czuł konieczność spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie właściwie wpływało na jego uczucia do Ciebie.

Jesteś bardzo uległa w stosunku do partnera

Zobacz również: https://blog.otylia.pl/zwiazek-bez-milosci/

Jeśli wierzysz, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać za wszelką cenę, to w chwili kiedy nastanie sporna sytuacja będziesz bardziej skora do zrzeczenia się czegoś. Ale tego rodzaju przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w ostateczności rozpadem związku. Z uwagi na to trzymanie swojej strony, szczególnie w kwestiach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej relacji.

Często się obrażasz i masz pretensje

Obrażając się prezentujesz swoje słabe punkty i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli obrażasz się i gniewasz się, kiedy ktoś pokazuje Ci brak zaciekawienia Twoją osobą np. odwołał spotkanie, nie wysłał wiadomości, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W rzeczywistości pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale jeszcze nadwyrężysz waszą relację.

Ciągle rozglądasz się za innymi

Można powiedzieć, że jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że upłynęło już trochę czasu, motyle w brzuchu umarły i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności pewnego dnia zmniejsza się, a wasza zażyłość wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli ulegniesz pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to jesteś w stanie wpaść w pułapkę namiętności i stale zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Kochasz być w centrum uwagi

Mężczyźni nie lubią, gdy kobieta bez ustanku musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic negatywnego jeśli nie za każdym razem to ty musisz olśniewać. Jeśli należysz do kobiet, które nigdy nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wystawiasz niedobre świadectwo.

Nie masz doświadczenia w związkach

Jeśli nie masz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to szalenie podejrzane. Coś musi być z tobą nie tak – przynajmniej tak wyobraża sobie większość ludzi. Może być tak, że nie jesteś w stanie dojść do porozumienia, może stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub zwyczajnie nie jesteś w stanie się wczuć w żadną relację długoterminową.

Kontrolujesz partnera

Oczywiście to dobrze, jeśli chcesz dla swojego ukochanego jak najlepiej, skłaniasz go do zdobywania nowych celów i pracy nad sobą – ale w momencie gdy perswazja przeradza się w terroryzowanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe narzekanie to okrutnie nadszarpniesz swoją zażyłość i uczucia Twojego ukochanego.

Jesteś zbyt roztrzepana

Pewne kobiety ani trochę nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś uczynią, a później o tym nie pamiętają, albo odkładają daną czynność na kiedyś. Spóźniają się kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce tworzyć związku z tak nieodpowiedzialną kobietą.

Masz problem z wydawaniem pieniędzy

Pewne kobiety wydają więcej, niż zdobywają, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli łatwą ręką wydajesz pieniądze, których nie masz to możesz być pewna, że nie plasujesz się jako właściwa partnerka. Żaden facet nie będzie chciał stworzyć związku z kobietą, która może go wciągnąć w spiralę zaległości.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.