Oznaki, że poznał inną

Nie chce mu się już starać

Czy myślisz, że jesteś jedyną osobą, która faktycznie wykazuje chęci, aby utrzymać związek? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to może on stara się dać Ci powód, żebyś zakończyła ten związek. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać interesować się do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Ukrywa Cię przed znajomymi

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających czyni, kiedy zostawiają swoją główną kobietę dla pobocznej dziewczyny, jest coraz bardziej ograniczone pokazywanie się z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a partnerzy niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich żon w domu podczas spotkań firmowych.

Oznaki, że poznał inną

Nie planuje już z Tobą przyszłości

Bardzo dużo osób potrafi wyczuć, w jakim momencie są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu drugiej osoby. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż pomija Cię w swoich planach, to prawdopodobnie chce zakończyć wasz związek.

On się uczuciowo od Ciebie oddala

Kiedy partner decyduje się na „skok w bok„, zaczyna oddalać się od Ciebie. To przejawia się na mnóstwo możliwości, np. ograniczoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, on staje się lodowaty względem Ciebie i ogólnie wydaje się mniej zainteresowany Tobą niż uprzednio. Prócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również sygnał, że on nie myśli o waszej relacji poważnie.

Jest to ktoś, co do kogo masz coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno oznaka zdrady, jak również przesłanka, że coś jest nie tak w waszym związku. Wiele osób, które zostało oszukane, ma świadomość kim była ta druga osoba. Można nazwać to intuicją czy też prostą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu osoba, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

Próbował zakończyć Wasz związek, ale się z tego wycofał

Niejednokrotnie, gdy faceci chcą szybkiego zerwania bez jakiegokolwiek sygnału ostrzegawczego, to mogą to robić z powodu kochanki. Jeśli próbował to zrobić wcześniej, to jest wysokie ryzyko tego, że myśli by zrobić to powtórnie.

Jesteście bardziej jak współlokatorzy niż para

Ten sygnał jest wyjątkowy na wielu płaszczyznach, lecz głównie dlatego, że może być tak samo przyczyną jego zdradzania, jak i znakiem, że to już koniec między wami. Jeśli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być wskazówka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś bardziej zainteresowanego. Jeżeli to się zaczęło, w momencie kiedy zyskałaś pewność, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to wskazówka, że otrzymuje to od innej osoby i jest w trakcie procesu dystansowania się od Ciebie.

Konkretna osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, iż ktoś może zająć Twoje miejsce. Mężczyzna przeważnie traktuje pierwszorzędnie kobietę, którą darzy uczuciem. Jeżeli zaobserwujesz, że on wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest prawie pewne, że on zaczyna darzyć ją uczuciem. Jeśli próbowałaś porozmawiać z nim o zakończeniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to rzeczywisty znak, że w końcu zakończy się to zerwaniem.

Wcześniej nie raz kłamał

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni, którzy już wcześniej bywali niewierni, są bardziej skłonni do tego, aby zostawić Cię dla kochanki. Skoro wciąż to robi to, musisz go rzucić zanim on zostawi ciebie.

Czas, który spędza z Tobą gwałtownie się kurczy

Kiedy zdradzający decydują się na skok w bok z ich głównego związku, dziewczyny, które są rzucane, rychło zauważają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami ulega ograniczeniu. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną niż z Tobą.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.