Praca z tarotem: Jak oczyścić karty ?

Oczyszczanie dymem

Po prostu potrzymaj swoją talię blisko dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie właściwa z uwagi na to, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją genialną dla klarowności komunikacji.

Oczyszczanie pukaniem

Czy kiedyś słyszałaś, że należy zastukać do swojej talii trzy razy zanim wykonasz odczyt? Jest to błyskawiczny i dziecinny sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Praca z tarotem: Jak oczyścić karty ?

Wykorzystanie kryształów

Niektóre kryształy mogą być świetne do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo ustawić swoją talię na krysztale (jeżeli jest duży i płaski) albo umieścić niewielki kryształ na górze talii, aby ją naładować. Można używać na przykład selenitu z uwagi na to, że jest to oczyszczający kryształ, który jest poza tym genialny do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Możesz również dopasować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który robisz.

Oczyszczająca moc wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub któryś kolor, który ma dla Ciebie wartość oczyszczającą. Kolor ten ma otulać twoją talię i wyciągać z niej starą energię.

Oczyszczająca moc światła księżycowego

Na tej samej zasadzie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w równej mierze ładowana może być twoja talia. Zaleca się położenie swojej talii przy oknie w wieczór następnej pełni księżyca i danie sobie na wstrzymanie, aby niebo zrobiło swoje w trakcie nocy.

Oczyszczanie światłem słonecznym

Jest coś rześkiego w siedzeniu na słońcu i nabraniu świeżego powietrza – karty tarota również to czują. Wzięcie swoich kart poza dom i wachlowanie ich świeżym powietrzem może zdziałać cuda, głównie jeśli czujesz, że nie możesz się odnaleźć w swoich odczytach.

Używanie tasowania

Tasowanie jest normalną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub najzwyczajniej czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie rozmieścić karty w kolejności (poczynając od wielkich arkanów i przechodząc przez małe arkana), a potem po prostu przemieszać wszystko w bezładny sposób, niczym dziecko bawiące się w błocie. Jesteś w stanie dodatkowo najzwyczajniej wykonać dodatkowe rzetelne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Użycie soli

Sól jest wielkim i bardzo dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeżeli pragniesz oczyścić karty to trzeba je ułożyć w pojemniku z solą morską na noc.

Oddech

Oddech jest potężnym narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając mocno nad swoją talią generalnie zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Dźwięk

Dźwięk jest dalszym idealnym narzędziem do oczyszczania talii. Dla przykładu dzwony posiadają wspaniałą moc oczyszczającą. Co więcej misy kryształowe, muzyka, a również własny głos jest w stanie w tej sytuacji mnóstwo zdziałać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.