Porady dobrej wróżki

Kim jest dobra wróżka?

Dlaczego ludzie konsultują swoje osobiste sprawy (uczuciowe, zawodowe lub zdrowotne) z wróżką? Odpowiedź wydaje się prosta: chcą poznać własną przyszłość w celu uniknięcia ewentualnych błędów lub niedoprowadzenia do sytuacji, w której stracą szansę na szczęście. Wierzą w magiczną moc kart oraz zdolności wróżek. Pytanie, jak rozpoznać prawdziwą wieszczkę? Współcześnie wróżka nie posiada przecież czarodziejskiej różdżki, nie mieszka w leśnej chacie, nie musi mieć kota i nie gotuje wywarów o malinowym smaku.

Jak szukać dobrej wróżki ?

Dobra wróżka, najogólniej mówiąc, to nasz osobisty doradca, czyli ktoś, na kim możemy polegać w każdej sytuacji. Jest jak prawdziwy przyjaciel, który nigdy nie zdradzi. Od prawdziwej wieszczki, oprócz przepowiedni, uzyskamy również wartościowe rady i ciepłe słowo. Rozmowa z dobrą wróżką uleczy naszą chorą duszę i spowoduje, że zapali się w nas iskierka nadziei na lepszą przyszłość. Jej niezawodne wskazówki sprawią, że otworzymy się na świat i ludzi. Będziemy się również starali uparcie dążyć do wyznaczonych celów. Wróżka jest również po to, by zmobilizować nas do przyjęcia aktywnej postawy – jej rola polega na tym, aby człowiek po wyjściu od niej zrozumiał, że nie może się poddawać, a wręcz przeciwnie – musi walczyć o to, co kocha, czego pragnie, a wówczas jego starania na pewno zaowocują i dosięgnie szczęścia, którego oczekuje.

Jeżeli są Państwo zdecydowani, aby zamówić wróżbę to zapraszam do działu: zamów wróżbę. Tam pozostawiłam wszelkie niezbędne informacje na temat zamówienia. Zapraszam serdecznie i ciepło.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.