Dopasowanie partnerskie numerologia

Jesteście ze sobą w kontakcie

Jeśli ty i twój ukochany bez ustanku do siebie dzwonicie i piszecie SMS-y to najlepszy znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez przerwy chciałabyś być z chłopakiem w kontakcie, a on zmniejsza ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Radzicie sobie z problemami

Chociaż nierzadko się kłócicie, to szanujecie się wzajemnie i potraficie dojść do porozumienia. Jesteście w stanie rozgryźć konflikty i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i kłopotom na swej ścieżce.

Wiara

Dopasowanie partnerskie numerologia

Podobne podejście do sprawy wiary jest niebywale kluczowe dla udanego związku. I nie chodzi tutaj jedynie o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o podobne podejście do kwestii dobra i zła. Jednakowy kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Wspieracie jeden drugiego

Nawzajem się zachęcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście parą nie zważając na wszystko, tak samo w optymistycznych, jak i złych przypadkach. Każde z was jest przekonane, że zawsze ma oparcie w swoim partnerze i może na niego liczyć w każdej chwili.

Pracujecie w podobnym czasie

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy na drugą zmianę, to logiczne, że pozostaje wam niedużo czasu na rozmowę i spędzenie czasu razem. Czy da się na takiej zasadzie funkcjonować na dłuższą metę?

Macie dobrą komunikację między sobą

Oczywiście poprawna komunikacja jest podstawą fortunnej relacji. Potraficie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedomówień, tajemnic i kłamstw. Jesteście w stosunku do siebie otwarci i prawdomówni. Skrupulatnie się słuchacie i wykazujecie zaciekawienie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Macie podobne podejście do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie nastawione na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie preferuje pracować na miejscu. Dobrze, abyście obydwoje byli ukierunkowani na sukces albo wychodzili z założenia, że odpowiednia praca, którą lubicie w całości wam wystarcza.

Macie identyczne podejście do małżeństwa

Jeśli ona pragnie się ożenić, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Podobnie jak różnicie się podejściem do rodzaju ślubu. Ona marzy o kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na opak. Szanse na to, że się dogadacie są niewielkie.

Macie podobne a nawet takie samo poczucie humoru

To bardzo znaczące, aby jedno z was nie było nad wyraz poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie ciągle kłócić. O wiele korzystniej porozumiewają się osoby mające zbliżone poczucie humoru.

Sposoby odżywniania

Ona kocha sushi, a on nie przepada za tym? Ona zajada się owocami morza, a on najchętniej stołowałby się codziennie w fastfoodach? Niedobrze. Podobne nawyki żywieniowe to klucz do pomyślnego związku. Jeśli zatem wy lubicie jeść zbliżone rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Ufacie sobie

Jesteście w stosunku do siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i podejrzliwości. Lojalność i uczciwość to podstawa waszego związku.

Macie takie samo podejście do dzieci

Ważne, aby nie spotkać człowieka o zupełnie innym podejściu. Np. ona pragnie dziecka, a on nie. W takiej sytuacji się nie dogadacie. Jeśli obydwoje chcecie posiadać dzieci w przyszłości, gdy przyjdzie na to pora, to macie doskonałe podwaliny pod związek.

Ciekawicie się nawzajem

Nieustannie jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się od początku. Sporo rozmawiacie, stawiacie sobie pytania i z przyjemnością słuchacie odpowiedzi. Chcecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Sypialnia

Jeśli kobieta ceni sobie namiętny i czuły seks, a mężczyzna chce żywiołowych akcji, seksu analnego, BDSM, to nadzieja porozumienia jest znikoma. Ona nie powinna się zgadzać na coś, co budzi w niej opory, a on będzie z z tego względu odczuwał wzbierającą frustrację.

Wspólne spędzanie czasu

Cieszycie się swoim towarzystwem i lubicie ze sobą być. Wszystkie wolne momenty usiłujecie spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zajęci i macie tylko trochę czasu, umiecie znaleźć dla siebie trochę czasu sam na sam.

Macie zbliżone IQ

To kluczowe, abyście obydwoje byli w równej mierze inteligentni, ponieważ w takim przypadku potraficie się porozumieć. Osoba, która jest zmuszona każdą pierdołę tłumaczyć osobie, która nie pojmuje nawet najprostszych kwestii, szybko się męczy funkcją nauczyciela.

Spędzanie wolnego czasu

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie najzwyczajniej wyjechało w rodzinne strony lub na parę dni w polskie góry, to się nie porozumiecie.

Macie wspólne przekonania

Jesteście jednomyślni w kluczowych życiowych sprawach. Posiadacie identyczne przekonania i poglądy w kluczowych dla Was kwestiach. Dodatkowo patrzycie w przyszłość podobnie, macie wspólne plany, cele i marzenia.

Miejsce stałego pobytu

On marzy o tym, by kupić mieszkanie i wykonywać pracę zawodową w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Przejrzyj na oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z biegiem czasu i tak będzie jej to wypominać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.