Czy każdy mężczyzna zdradza ?

Brak męskich wzorców

Mężczyzna może nie zdawać sobie sprawy ze swojej potrzeby bycia docenianym przez innych facetów, bliskich, oczekując, że jego potrzeby społeczne i emocjonalne zostaną całkowicie zaspokojone przez jego drugą połowę. A kiedy ona zdecydowanie zawodzi w tym obowiązku, on szuka satysfakcji u innej kobiety.

Problemy z dzieciństwa

Czy każdy mężczyzna zdradza ?

Facet może odreagowywać lub reagować na nierozwiązane bolesne doświadczenia z dzieciństwa takie jak: zaniedbanie, przemoc emocjonalną, przemoc fizyczną, przemoc seksualną itp. W takich przypadkach traumy z dzieciństwa przyczyniły się do powstania trudności z przywiązaniem i intymnością, które sprawiają, że nie jest on w stanie lub nie chce w pełni oddać się jednej osobie. Może również wykorzystywać podniecenie i rozproszenie uwagi mające związek z niewiernością seksualną jako sposób na ukojenie bólu związanego z tymi starymi, niezagojonymi ranami.

Nie czuje poczucia bezpieczeństwa

Może myśleć, że jest za stary (lub zbyt młody), za mało atrakcyjny, za mało bogaty, za mało inteligentny itp. Ogromna ilość zdrad wśród mężczyzn jest związana, przynajmniej po części, z kryzysem wieku średniego. Aby odbudować swoje słabnące ego, on szuka potwierdzenia u pań innych niż jego ukochana, wykorzystując tę erotyczną iskrę zainteresowania, aby poczuć się chcianym, męskim i docenionym.

Oczekuje za dużo

Może on mieć wrażenie, że jego kobieta powinna spełniać każdy jego kaprys i pragnienie, erotyczne i pozostałe, każdego dnia i o każdej porze, niezależnie od tego, jak ona się odnajduje w danej chwili. Nie dostrzega, że ona ma swoje własne życie, myśli, odczucia i potrzeby, które niekoniecznie wiążą się z jego osobą. Kiedy jego marzenia nie są spełnione, poszukuje spełnienia gdzie indziej.

Inne problemy

Facet może mieć ciągłe problemy z alkoholem lub narkotykami, które mają wpływ na jego myślenie, co powoduje, że żałuje swoich kontaktów seksualnych. A może ma problem z uzależnieniem od seksu, co znaczy, że impulsywnie angażuje się w fantazje i kontakty seksualne jako sposób na unikanie codziennej rutyny.

Jest samolubny

Prawdopodobne, że jego nadrzędnym celem jest on sam i tylko on. Dlatego może oszukiwać i utrzymywać sekrety bez wyrzutów sumienia czy żalu, tak długo, jak długo daje mu to to, czego pragnie. Możliwe, że w ogóle nie zamierzał być wiernym partnerem. Zamiast postrzegać swoją obietnicę wierności jako poświęcenie dokonane dla swojego związku, postrzega ją jako coś, czego należy unikać i obejść.

Głęboka niedojrzałość

Kiedy mężczyzna nie posiada dużego doświadczenia w relacjach z kobietami lub jeśli nie w pełni rozumie, że jego zachowania będą nieuchronnie miały konsekwencje, takie jak cierpienie drugiej połówki, może mieć wrażenie, że wszystko jest w porządku. Może myśleć o swoim zobowiązaniu do monogamii jak o kurtce, którą może zakładać lub rozbierać jak i kiedy uważa, w zależności od sytuacji.

Myśl o samotności go przytłacza

On może mieć ochotę przerwać swój aktualny związek, ale zwleka z tym do momentu aż będzie miał inny na oku.

Czuje się wyjątkowo

Mężczyzna może czuć, że zasługuje na coś wyjątkowego, na co inni faceci nie zasługują. Powszechne zasady po prostu nie mają zastosowania wobec niego, więc chce się nagradzać przy pomocy z inną kobietą. On może wcześniej nawet nie myślał o zdradzaniu, aż nagle pojawiła się okazja. Wówczas, nie myśląc nawet o tym, co romans z inną kobietą może zrobić z jego związkiem, poddał się chwili.

Nie chce się angażować

Mężczyzna może nie rozumieć różnicy między romantyczną intensywnością a długotrwałą miłością, myląc neurochemiczny pęd wczesnego romansu z głębokim uczuciem. Nie zdaje sobie sprawy, że w wartościowych, długotrwałych związkach gwałtowny romans jest zastępowany z czasem mniej intensywnymi, ale ostatecznie bardziej znaczącymi formami uczuć.

Po prostu chce odejść

Facet może chcieć zakończyć swój aktualny związek. Jednak zamiast normalnie przedstawić swojej partnerce, że jest nieszczęśliwy i postanowił rozstać się, zdradza ją, a następnie zmusza ją do wykonania całej brudnej roboty.

Mści się

Może oszukiwać, aby się odegrać. Jest zdenerwowany na swoją partnerkę i postanawia ją zranić. W takich chwilach zdrada jest próbą radzenia sobie ze stresem i żalem.

Na podstawie: https://blog.otylia.pl/dlaczego-mezczyzni-zdradzaja/

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.