Dlaczego mam pecha w miłości ?

Popękane lusterko

Zgodnie z zasadą feng shui nie powinno być ułamane, odbarwione i wadliwe. Musimy je ciągle czyścić. Lepiej dodatkowo nie ustawiać ich naprzeciwko łóżka. Krąży również od bardzo dawna przesąd, że uszkodzone lustro to siedem lat nieszczęścia. Skaza na własnym odbiciu też nie kojarzy się dobrze.

Źle przetrzymywana miotła

Dlaczego mam pecha w miłości ?

Trzeba nie zapominać, że jej odstawienie na miejsce odgrywa kluczową rolę. Po skończonym sprzątaniu miotła a dokładniej jej włosie powinno być skierowane zawsze do podłogi. Pozostawiona w przeciwnym kierunku ściągnie do domu pecha i odpędzi miłość.

kaktus w mieszkaniu

Osoby, które wierzą w przesądy, są zobowiązane sobie odpuścić posiadanie kaktusów. Feng shui twierdzi, że rośliny, które posiadają kolce (wszystkie oprócz róż) są przepełnione złą energią oraz pechem więc ich właściciel powinien być uważny w tej kwestii. Osoby przesądne muszą oprócz kaktusów pozbyć się zdechłych i wysuszonych kwiatów.

Zepsute zegary

Zegary szczególnie te pamiątkowe, rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie mają swój urok. Jednak jeśli się zepsują i nie możemy ich przywrócić do poprzedniego stanu to lepiej pozbyć się ich z domu. Przesąd mówi, że zegar, który przestał tykać nagle i nieoczekiwanie pokazuje godzinę nieszczęścia. Według Feng shui niedziałające przyrządy, które pokazują czas, są w stanie wyrządzić mnóstwo krzywd.

Pamiątki z polowań

Wypchane martwe zwierzęta na ścianie to najbardziej spotykana ozdoba w starych drewnianych chatkach i nikt ich już nie chce mieć na ścianach w swoich pięknych domach. Oprócz prostych takich ludzkich niechęci do takich „ozdób” to dodatkowo dostarczają one najgorszy typ pecha, powiązany ze śmiercią.

Niepotrzebne pamiątki

Rzeczy, które dostaliśmy od ludzi, z którymi już nie utrzymujemy kontaktów, pokłóciliśmy się albo rozstaliśmy się w nerwowej atmosferze rozsądniej jest się ich pozbyć. Cała zła energia, jaka jest nagromadzona wewnątrz nich, jest w stanie rozprzestrzenić się na nasz dom i na nas.

Pióra od pawia

Pawie pióra w mieszkaniu zapowiadają komplikacji w życiu rodzinnym. Przesąd ten wywodzi się z charakteru tego zwierzęcia. Paw jest niebywale czujny, w obliczu niebezpieczeństwa ogłasza hałaśliwy alarm. Dlatego utarło się, że paw jest w stanie przeczuć niedaleką śmierć. Być może stąd w niektórych z nas jest zadomowiony strach przed pawimi piórami.

Sposób ustawienia łóżka

Jednym z przodujących grzechów w aranżacji to postawienie łóżka w ten sposób, aby nogi były wycelowane do drzwi. To nie główna przyczyna, aby tak właśnie go nie lokować. Przesądy twierdzą, aby chlubić się wieloletnim i szczęśliwym życiem, wezgłowie powinno być zorientowane na południe.

Nieaktualna karta w kalendarzu

Niedzisiejszy kalendarz to podobny symbol pecha jak niedziałający zegar. Według przesądów utkwienie na konkretnym dniu może zapoczątkować pasmo niepowodzeń. Aby uniknąć pecha, lepiej pamiętaj o wyrywaniu przestarzałych kartek kalendarza.

Bujany fotel

Zgodnie z irlandzkimi przesądami pusty bujany fotel przyciąga siły nieczyste, które z przyjemnością się w nich rozsiadają. Dlatego może lepiej nie nabywać takiego bujanego fotela niż w przyszłości odczuwać strach.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.