Namiary na dobrą wróżkę

Czego oczekiwać po kontakcie z wróżką ?

Pierwsza wizyta pozostawia niedosyt

Pierwsza wizyta jest ciężka. Jesteś podenerwowana i masz dużo oczekiwań. Nie oczekuj natomiast, że pierwsza wizyta udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje wątpliwości lub powie Ci wszystko o Twoim życiu. Na tej samej zasadzie jak Ty jesteś podenerwowana i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka wypruwa sobie żyły, by nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które otrzymuje od Ciebie, aby dać Ci dokładne odczyty, które mają sens.

Namiary na dobrą wróżkę

Możesz być zapytana o sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą na takiej zasadzie, żeby mogła uzyskać treściwsze i sensowniejsze odczyty w oparciu o Twoje wibracje. Nawet przodująca wróżka będzie musiała zadać Ci osobiste pytania i opowiedzieć Ci fragmenty tego, co widziała lub uzyskała od Ciebie. Pamiętaj, że nawet wróżki są zmuszone rozumieć odczyty, które otrzymują.

Miły klimat spotkania

Wróżka wie, że ludzie, którzy przybywają do niej z wizytą, są z całą pewnością rozdrażnieni i zdezorientowani. Szczególnie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na instrukcje mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze dbają o to, aby ich goście czuli się lubiani. Dodatkowo po to, aby wykazać im, jak dobrze rozumieją, jak mocno są podenerwowani i aby pomóc im złapać oddech.

Prośba o rozwianie wątpliwości

Czy coś jest dla Ciebie nie do pojęcia? Twoja wróżka będzie zadowolona, w momencie gdy usłyszy Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka powinna wytłumaczyć w odczycie to, co nie jest dla Ciebie do końca zrozumiałe. Im bardziej będziesz się czuła odprężona, tym konkretniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały znaczenie tak samo dla ciebie, jak i dla wróżki.

Dobrze jest nie czuć się związanym z jedną wróżką

Niekiedy Ty i wróżka, którą odwiedziłaś nie do końca do siebie pasujecie. Jest to oczywiście normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do znalezienia kogoś innego. Na pewno nie oznacza to, że coś jest nie w porządku ani z tobą, ani z wróżką. Być może zwyczajnie wasze energie nie były się jednakowe. Nie znaczy to, że nie będziesz czuła się dobrze w obecności innej wróżki.

Zadając konkretne pytania dowiesz się więcej niż zadając ogólne

Możesz iść do wróżki, aby uzyskać wiadomości na temat dokładnych rzeczy. Na przykład, pragniesz wiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie odpowiednia lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najlepsza. Określanie prostolinijnych pytań może być przydatne zarówno dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona zdawała sobie sprawę, czemu poświęcić najwięcej uwagi. Doświadczenie pójścia do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to rozmowa online, czy też fizyczna wizyta, może okazać się onieśmielające. Niekiedy odczyty mogą nie mieć dla Ciebie sensu w momencie spotkania. Ale znaczenia z pewnością niebawem się wyjaśnią. Przez cały czas będą znaki, na które musimy zwrócić uwagę, które są związane z twoim odczytem. Wróżka poprowadzi cię, abyś poznała więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby mieć większą kontrolę nad własnym życiem. Te odczyty pomogą Ci także odgadnąć, w jaki sposób Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.