W jaki sposób odzyskać miłość ?

Zastanów się nad przyczynami końca Twojego związku

Czy rozstaliście się pokojowo i oboje zdecydowaliście, że to nie był dobry okres? Czy był to wyczerpujący związek? Czy jedno z was skakało w bok? Lekko jest zapomnieć o negatywnych aspektach, kiedy tęsknisz za byłym, ale pochylenie się nad tym, czemu rozeszliście się, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i ustalić, czy wznowienie związku jest na pewno najlepszą.

W jaki sposób odzyskać miłość ?

Nie rozgrzebuj przeszłości

Jednym z największych testów z powrotem do ex jest odpuszczanie przeszłości. Mimo tego, że nie należy rzucać w niepamięć, co się stało podczas pierwszego związku, kluczowe jest, aby nie pozwolić mu na burzenie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam dojrzeć jako para i uniknąć wtórnego popełnienia tych samych błędów.

Wiedz, kiedy się pożegnać

Niestety, mają miejsce sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie przeznaczonych. Jeśli utknęliście w błędnym kole rozchodzenia się i schodzenia na okrągło, może to być informacja, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie prostolinijni i realistyczni w odniesieniu do siebie, a jeżeli już czas, aby zrezygnować, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

Przymierz na chwilę cudze buty

Oto świetny sposób, aby zastanowić się, czy wracasz do byłego z odpowiednich powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że bliska ci osoba postępuje tak samo? Niekiedy twoje rozumowanie może być trafne dla Ciebie, ale nie dla innych. Wyobrażanie sobie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci ustalić, czy dokonujesz odpowiedniego wyboru.

Okres próby

Nie kupiłabyś samochodu bez przetestowania, czyż nie? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie wiesz na pewno, czy Twoje porozumienie będzie pomyślne, więc dlaczego nie dać mu na początek jazdy testowej? To daje Ci zwiastun tego, co ma nastąpić i czy chcesz się w dalszym ciągu tego trzymać.

Przegadaj z nim koniec Waszej relacji

Nim będzie można dać mu następną szansę, wypada być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się wydarzyło. Po tym wszystkim nie można normalnie wrócić ponownie do związku i pozorować, że zakończenie związku nigdy się nie zdarzyło, czyż nie? Porozmawiajcie ze sobą o tym, jakie wynieśliście lekcje po waszym zerwaniu.

Pomyśl o tym czy będzie ponowny związek

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co trzeba poprawić, aby chciał działać od początku? Czy musisz polepszyć komunikację lub odbudować zaufanie? Poświęć kilka chwil na rozważenie, co ulegnie zmianie, kiedy wrócisz do ex.

Mów co się dzieje Twojej rodzinie

Po rozstaniu pewnie napisałaś o swoim ex kilka rzeczy, które były… mniej niż dobre. Jeżeli masz zamiar wrócić do niego, ważne jest, aby podyskutować z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub boją się twojej decyzji, ale trzymanie tego w tajemnicy wygeneruje tylko nieporozumienia z najbliższymi osobami w twoim życiu.

Działaj powoli

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na ponowne rozejście się.

Poświęć trochę czasu, zanim się odezwiesz

zapytaj siebie, co jest głównym powodem, dla którego zdecydowałaś, aby wrócić do dawnej miłości. Czy nieoczekiwanie zdałaś sobie sprawę, co zmarnowałaś? Czy faktycznie wierzysz, że związek może być powtórnie ożywiony? A może po prostu czujesz się troszkę samotna, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci na myśl? To zrozumiałe, że płaczesz za byłym (nawet jeśli wszystko skończyło w niebywale przykry sposób), ale upewnij się, że nie poddajesz się pokusie powrotu zbyt szybko. Przemyśl to, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze pragniesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.