Wróżka online. Sprawdzona, czyli jaka ?

Nie zanudzaj klienta zbędnymi informacjami

Nie próbuj okazywać całej swojej wiedzy. To bardzo pociągające, aby usiłować pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Bardzo często jest to zdecydowana przesada i Twój biedny klient jest zdezorientowany. Twój klient jest autentycznie zainteresowany jedynie tym, jak to wpływa na jego obecną sytuację. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Odwal dobrze swoją robotę

Zrób dobrą robotę, a wkrótce dostaniesz możliwość realizacji dalszych zadań. Klienci szanują kogoś, kto się przygotowuje, aby pracować w pocie czoła. Kiedy wróżenie online dobiega końca, poinformuj klienta, że jeśli ma dylematy będzie mógł się skonsultować. Na pewno są tacy, którzy to właśnie robią, ale jest ich niezbyt dużo. Po uzyskaniu odpowiedzi na kilka pytań uzupełniających możesz kurtuazyjnie poprosić ich o zlecenie kolejnego odczytu.

Wróżka online. Sprawdzona, czyli jaka ?

Minimalizuj przerwy

Jeśli czytasz tarota online na Skype, upewnij się, że nie będziesz mogła zrobić sobie jakiejkolwiek przerwy. Jeśli dzieci wracają ze szkoły lub pies zaczyna skomleć, aby udać się z nim na spacer, może to spowodować, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. W tym samym czasie, może to również spowodować, że będziesz wyglądać także zwyczajnie i ludzko, więc nie martw się, jeśli pojawi się niespodziewana przerwa. Jeśli jest to pilny wypadek, twój klient zrozumie i będziesz w stanie przeorganizować rozmowę.

Trzymaj się realistycznej wyceny wróżb

Nęcące jest obniżanie kwoty, aby otrzymać zlecenie. Wyznacz, ile pieniędzy potrzebujesz i zważając na to wyceniaj swoje rozkłady.

Bądź uprzejmą osobą

Klienci są wrażliwi i można wyrządzić ogromne szkody przez ulokowanie złego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj przyjemny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, nieważne jak bardzo osowiała możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że za ekranem kryje się prawdziwa istota ludzka. Zawsze traktuj ją uprzejmie, profesjonalnie i z prawdziwym współczuciem.

Kompromis jeśli chodzi o terminy

Jeśli czytasz w czasie faktycznym przez Skype, upewnij się, że ustaliłaś czas właściwy tak samo dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie usiłuj dopasować się do nich tylko po to, aby podlizać się klientowi – nie będziesz przecież rozkładała kart o 3 nad ranem…

Formaty czytania tarota

Zdecyduj się na format swoich wróżb. Jest całkiem sporo sposobów, na które da się przesłać wróżbę online: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Zrób swoje badania i stwierdź który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej dogodny.

Zadbaj o dobry nastrój wśród Twoich klientów

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci szanują kogoś, kto może ich odprężyć z krztyną humoru, ale nie daj, aby aby cała rozmowa została pozbawiona jej pierwotnemu celowi ze względu na zbyt duże zastosowanie humoru. Ta osoba posiada zmartwienie dotyczące swojego życia, inaczej nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy przyjdzie odpowiednia pora, aby być poważną, bądź poważna.

Kiedy zapomnisz, co powiedzieć

Jeśli w trakcie wróżenia online online Twój umysł jest pusty, przytrzymaj kartę tak, aby klient był w stanie ją obejrzeć i zadaj pytanie, co ona dla niego znaczy. Scharakteryzuj obraz, podyskutuj o tym, co oznacza określona symbolika, a błyskawicznie skierujesz się na odpowiednie tory. Zawsze możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – przytrafia to od czasu do czasu nawet najdoskonalszym wróżkom.

Rozkład na osoby trzecie

Postaraj się nie wykonywać rozkładów na osoby trzecie. Innymi słowy, nie mów klientce, co uważa o niej jej chłopak. Można subtelnie nakreślić jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Podkreśl, że możesz odszyfrowywać karty jedynie w jej imieniu i tylko z jej perspektywy. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich zasad i będzie się czuła pewnie, że jej prywatne dane są u Ciebie utajnione.

Znaj swoje karty

Na początku trzeba używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Utwórz plik tekstowy z pobieżnym opisem każdej karty. Zbiera to nieco czasu, jednakże ułatwi Ci faktycznie zrozumieć symbolikę każdej karty. W momencie gdy już będziesz pewna siebie i swoich kart, poszerz swoją wiedzę przy pomocy nauki podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie porywaj się z motyką na słońce, starając nauczyć się wszystkiego jednocześnie.

Wróżby pisemne

Jeśli wykonujesz pisemne wróżby e-mail upewnij się, że Twoje umiejętności edytorskie są stosowne, by nie wypłoszyć klientów. Potrzebujesz doskonałych zdolności językowych i smykałki do pokazywania myśli i wiadomości w sposób nieskomplikowany i zwięzły.

Zasady etyki

Stwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online musi go mieć. Może on zawierać na przykład: „Nie będę świadczyć usług osobom niezdolnym prawnie do podejmowania takich decyzji” oraz „Nigdy nie będę dzielić się informacjami o klientach”. Trzymaj się tych zasad – to wygeneruje Ci pełno stałych klientów.

Bezproblemowe zamówienie wróżby

Upewnij się, że Twoje kwoty za wróżbę są zrozumiałe i że posiadasz banalny sposób na to, aby ludzie byli w stanie rezerwować u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą również zdawać sobie sprawę co otrzymują za swoje pieniądze, więc wytłumacz im co są w stanie zyskać za przedtem ustanowioną cenę.

zamów u mnie wróżbę jak zamówić wróżbę z kart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.